Skocz do zawartości

Wyrwane mocowanie z klapy


Igor28

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam problem wyrwała mi sie tulejka w tylnej klapie do której jest przykręcana kulka z teleskopu podrzymującego klapę bagażnika. Miał ktoś tak? Jakiś patent na naprawę? Auto to bloob kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak swego czasu w reklamie - "kropeleczka na czubeczku i już wszystko w porządeczku":) A na serio - urwał się trzpień bo? Piźgłeś go czymś czy urdzewiał/ pękł ze starości? Klapa jest alu ? Jak ad.1 i 3 na tak to poszukaj dobrego kleju (klei się całe nadwozia z alu także są takie mega mocne kleje do alu). Jak ad.2 na plus to sprytny blacharz i można spróbować "chytnąć" migomatem" tylko dobrze odczyścić, no i przede wszystkim musi być do czego złapać bo jak klapa sparciała to ... klapa po całości - milion lat temu w VW Kafer 1202 - zagadka co to za auto :) miałem przygodę gdy podczas próby spawnięcia dziurki w progu wielkości 5 złotówki skończyło się na braku obydwu progów oraz podłogi i sprzedaży furaka na reklamę jakiejś szkoły angielskiego w New Sączu bo okazało się że nadwozie trzyma się na szpachli a właściwie to jest ze szpachli. I pomyśleć że zrobiłem tym autem w 3 lata prawie 150 kkm po całej europie, że się gdzieś w Rumunii nie rozpadło na kawałki do dziś uważam za triumf niemieckiej myśli technicznej i materii nad czasem. A nowy właściciel bardzo sobie chwalił - nic nie rdzewiało bo prawie jak trabant to to było a cała woda co się wlewała przez sparciałe uszczelki szyb wylatywała pustą podłogą, tylko zimą jak podwiało śniegiem to musiał strzepnąć śnieg z foteli coby głupio nie wyglądało. Ehh prehistoria aż się łezka w oku kręci :)

Wracając do tematu- ja bym do tego na pewno nie podchodził z elektrodą ani tym bardziej gazem bo blachę "porzuca" i będzie brziiidal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...