Jump to content
Zihuatanejo

SVX - gdzie serwisować w Warszawie i okolicach?

Recommended Posts

Witajcie,

Jestem zdecydowany na zakup SVX i już go szukam. Mam jedno auto na oku i chciałbym je sprawdzić, w Warszawie lub okolicy, u kogoś, kto ten model naprawdę dobrze ogarnia. Później chciałbym tam serwisować. Czy możecie kogoś pewnego polecić? Myślałem o Bajecznej...

Pozdrawiam!

tutaj oficjalnie możemy Ci polecić tylko ASO - w końcu to forum SIP'u ;)

a tak na serio to w wątku poświęconym SVX pewnie znajdziesz odpowiednie informacje, zawsze też możesz na PW podpytać właścicieli SVX gdzie je serwisują :)

Jesli myslisz o Bajecznej to odradzam. Zly adres. Mi juz SVXa popsuli. Szkoda kolejnego...

• Upvote 2

Nie wiem gdzie to mogłem wpisać więc wrzucam tutaj. Najprawdopodobniej w Warszawie na złomowisku na ulicy Strażackiej stoi SVX do rozgrabienia. Może ktoś z Wawy zainteresuje się czymś z niego zanim zakończy istnienie (znaczy się SVX zakończy ;-)) Jest też do nich telefon (22 673 54 04)

Nie wiem gdzie to mogłem wpisać więc wrzucam tutaj. Najprawdopodobniej w Warszawie na złomowisku na ulicy Strażackiej stoi SVX do rozgrabienia. Może ktoś z Wawy zainteresuje się czymś z niego zanim zakończy istnienie (znaczy się SVX zakończy ;-)) Jest też do nich telefon (22 673 54 04)

Bóg niech Ci w dzieciach wynagrodzi!! :)