Skocz do zawartości

Amazon Video


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sobie zrobić maraton z Hunger Games. Na Amazon Video są wszystkie części i byłoby super, gdyby nie to że nie mogę żadnego filmu wypożyczyć  :angry: Wywala mi komunikat, że moja karta kredytowa musi być wydane przez bank odpowiednio US, UK (w tamtejszych amazonach próbowałem). Jakieś pomysł ? Na iTunes jest tylko Mockingjay 1  :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może to skutek geoblockingu?

Przewertowałem wczoraj regulamin - Amazon Video jest dostępny tylko dla osób mających miejsce zamieszkania w danym kraju amazona - stąd wymóg akceptacji karty kraju, do którego odnosi się miejscowy amazon. A na iTunes Mockingjay 2 będzie najpewniej 29.03., bo wtedy ma u nas premierę wersja DVD.

 

 

TBH w takiej sytuacji uzasadnione jest korzystanie ze streamingu znalezionego przez google. Nawet trudno w świetle prawa polskiego uznać oglądanie filmu z takiego źródła za nielegalne.

Ja mam wewnętrzną potrzebę zapłacenia za coś, z czego korzystam. 10-15 zł mnie nie zbawi. Poza tym przy tych streamach wywala różne dziwne strony i jest spora szansa na trojana/virusa. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Elmo - prawnik z zasadami moralnymi, niemalże przyzwoity człowiek

No już nie przesadzajmy :P  

 

 

czy też płacisz Abonament RTV - czy aż tak głupi jak ja to jednak nie jesteś

Płaciłem, ale po "zmianie" stwierdziłem, że nie mam telewizora, ani radia ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...