Skocz do zawartości

Impreza kierownica/fotele kubełki


bor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie chciałbym zamontować kierownice sportową (zamszową) do swojego STI oraz kubełki. Mam 190 cm wzrostu.

Czy moglibyście mi polecić jakieś sprawdzone produkty? 

Na tą chwile będę jeździł w wyścigach/dojeżdżaczach amatorskich, jednak zależny mi na homologacji E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica w mądrych pieniądzach to jakiś rrs (ostatnio taka się bawiłem i było naprawdę spoko w jakości) jeżeli pieniądze nie grają roli to polecam okropnie sparco 350mm (mam taką u siebie, poprzedni właściciel włożył) i naprawdę jest rewelacja. :)

 

Co do foteli to niestety nie pomogę, bo każdy lubi co innego. Jedyne co mogę powiedzieć to to że jeździłem nie dawno w fotelu bimarco expert (chyba tak) i naprawdę byłem zadowolony:)

 

wysłane ze stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz,

zamowilem sparco R383 – odsadzenie 39mm / mniejsza średnica - 330mm / uchwyt także średnio owalny 37/29mm, zobczymy.... mam nadzieje ze bedzie ok:)

a co d foteli to jest problem, bo nie ma gdzie sie przymierzyć ;/ mozesz polecić jakąś miejscówka gdzie mają rózne na stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że z Legnicy jesteś, to albo Wrocław jakiś sklep, A jak nie to ja często jeżdżę do Świdnicy do takiego sklepu z akcesoriami rajdowymi:P mają też tam najczęściej kilka foteli w które można się wpasować:)

 

 

 

wysłane ze stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...