Skocz do zawartości

Nieaktualna instrukcja obsługi WRX STI 2016


Mateo231

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu odebrałem nowego wrx sti i mam lekki problem z obsługa systemu audio.Stwierdziłem wiec że warto było by zajrzeć do instrukcji obsługi i ku mojemu zdziwieniu w instrukcji jest opis radia z wersji z 2015 roku.

 

Pytanie wiec brzmi czy mógłbym takowa dostać w wersji elektronicznej czy mam się zgłosić do dealera żeby mi dał nową zgodną ze specyfikacją mojego auta? Bo jak rozumiem innych różnic w aucie  nie ma miedzy moją wersja a ta starszą i ta instrukcja w innych tematach jest aktualna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie najprostszą opcją będzie udanie się do dealera, który sprzedał Ci auto.

Trochę za świeża sprawa, żeby w necie były już na ten temat informacje.

 

Spróbuj zapytać w tym wątku ( dotyczącym MY15 co prawda, ale jednak tutaj skupia się najwięcej użytkowników posiadających ten model, więc będą wiedzieć najszybciej o co biega)

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/44932-subaru-wrx-sti-my15/page-231

Edytowane przez adijocker@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem w Listopadzie swojego MY 2016 i instrukcja jest już z nowym radiem, wersja bez navi.

 

 

Dzieki za odpowiedź No ja też mam wersje bez navi i dostałem instrukcje ze starym radiem i kierownicą w poniedziałek pojadę do dealera niech załatwiaja dobrą i tyle myślałem że wszyscy może tak mają a tu mi taki rodzynek się zdarzył.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja odebrałem swojego XV  22 czerwca 2016 i instrukcja dalej zawiera stary model radia.  Najbardziej zdziwiło mnie to, że sprzedawca też nie był w temacie i dopiero gdy mu pokazałem różnice okazał wielkie zdziwienie.  Właśnie w poniedziałek 18.07.oddaję auto do serwisu celem regulacji świateł, gdyż fabrycznie są żle wyregulowane. Jak będę miał trochę czasu to pooglądam instrukcje z innych Subaru które stoją w salonie, może już będzie zaktualizowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...