Skocz do zawartości

Spotkanie w Ułężu 2 Grudnia 2006


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Jęzeli będzie sucho - zimówek nie ma :twisted: chyba że bedziesz jechał jako "0" do ustawiania pachołków :mrgreen:

 

Hehehehe wiem cos o tym, tam zakonczyly zywot moje, i bylo bardzo extremalnie, co zakret "bedzie dach" to mnie troche rozpraszalo :) inaczej mowiac nie polecam nawet na zdarcie bo smiga sie kiepsko.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań, biorąc pod uwagę, że nie będzie wroobla:

 

1. Kto jest organizatorem wyjazdu?

2. Czy ten ktoś potrafi ustawić fajną próbę i dysponuje odpowiednią ilością pachołków?

3. Jakie są przewidywane koszty imprezy?

 

pozdr!

 

Organizatorem jestem Ja czyli Paweł zwą mnie Felix , kolega Andrzej i kolega Wieniek.

Wieniek ma z 40 pachołków , Ja z Andrzejem analizujemy czy zrobić dwie trasy czy jedną .Koszty to tylko lotnisko . Jezeli bedzie pogoda to ja zabiore kielbaski Wieniek Grilla. Dobrze by było się poslilić w trakcie utylizowania opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie najazdy też by się przydały. Myśle, że im bardziej próba zróżnicowana tym lepiej. I jedna wystarczy :-). Dobrze by było, gdyby zrobić ją tak, żeby mogły jechać 2-3 samochody jednocześnie (niekoniecznie wszystkie na czas ;-) ).

 

 

roli plis nie pisz glupstw.takie jezdzenie grozi mega dzwonem.nawet nie wiesz jakie to by bylo niebezpieczne.no chyba ze robisz sobie jaja. :roll: niby lotnisko wielkie ale zasada taka ze jedno auto jedzie inne stoja i czekaja.w przypadku dacha nie ma zamieszania tylko wszyscy biegna z gasnicami do dachowicza.a jak jezdza inne bryki robi sie burdel.pamietaj ze tam sie osiaga naprawde wielkie predkosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie najazdy też by się przydały. Myśle, że im bardziej próba zróżnicowana tym lepiej. I jedna wystarczy :-). Dobrze by było, gdyby zrobić ją tak, żeby mogły jechać 2-3 samochody jednocześnie (niekoniecznie wszystkie na czas ;-) ).

 

 

roli plis nie pisz glupstw.takie jezdzenie grozi mega dzwonem.nawet nie wiesz jakie to by bylo niebezpieczne.no chyba ze robisz sobie jaja. :roll: niby lotnisko wielkie ale zasada taka ze jedno auto jedzie inne stoja i czekaja.w przypadku dacha nie ma zamieszania tylko wszyscy biegna z gasnicami do dachowicza.a jak jezdza inne bryki robi sie burdel.pamietaj ze tam sie osiaga naprawde wielkie predkosci.

Verciu, wiem jak jest w Ułęzu :-). Zresztą jak pamiętam nasze wspólne wypady, to Wroobel tak ustawiał próby , że mieściły się dwa wozy :-). Prosta zasada: pierwszy jedzie na czas i ma pierwszeństwo. Drugi ma uważać za pierwszego i za siebie :-). Do tej pory się udawało. No ale nie będę płakał, jeśli to się okaże niemożliwe :mrgreen:

To moje 0,03 PLN i organizatorzy zrobią tak, jak będą uważali za stosowne i bezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...