Skocz do zawartości

Outback 2005 3.0 H6 wersja sportowa?


GrzesiekS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odebrałem auto od mechanika i dowiedziałem się, że posiadam outbacka w wersji z fabrycznie utwardzonym zawieszeniem (myślałem, że to były modyfikacje poprzedniego właściciela) . Podobno była to krótka seria. I może dlatego nie mogę nic znaleźć na temat tej wersji. Czy ktoś posiada jakąkolwiek specyfikacje, lub garść informacji na temat takiej wersji?. Jest to outback 3 generacji rok produkcji 2005, silnik 3,0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A cóż to znaczy że ma utwardzone zawieszenie? inny kolor sprężyn czy niżej siedzi? Bo żadnych wersji "sportowych" z tego modelu nie kojarzę. Jedyne co mogło by podchodzić pod sport to zawieszenie z obk JDM (chociaż może nie tylko) czyli  zółte bilsteiny.
270.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście były dostepne wersje z kitem "BTS-5058 kit" za dopłatą :) i takie właśnie tam Pan ma  :thumbup: 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A cóż to znaczy że ma utwardzone zawieszenie? inny kolor sprężyn czy niżej siedzi? Bo żadnych wersji "sportowych" z tego modelu nie kojarzę. Jedyne co mogło by podchodzić pod sport to zawieszenie z obk JDM (chociaż może nie tylko) czyli  zółte bilsteiny.

270.jpg

Były wersje usportowione jak np. w usa outback xt 2.5t, a w eu tak jak carfit napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście były dostepne wersje z kitem "BTS-5058 kit" za dopłatą :) i takie właśnie tam Pan ma  :thumbup: 

a gdybym takie cacko chciał to duże piniędze trza mi szykować ?  :rolleyes:

 

W USA chłopaki robili zamówienie grupowe za ok 1800$ w Japonii obecnie 138000 jenów także u nas pewnie taniej nie będzie

 

 A cóż to znaczy że ma utwardzone zawieszenie? inny kolor sprężyn czy niżej siedzi? Bo żadnych wersji "sportowych" z tego modelu nie kojarzę. Jedyne co mogło by podchodzić pod sport to zawieszenie z obk JDM (chociaż może nie tylko) czyli  zółte bilsteiny.

270.jpg

Były wersje usportowione jak np. w usa outback xt 2.5t, a w eu tak jak carfit napisał

 

Gdzie tam mowa o sporcie ("wersji sportowej" tudzież "usportowionej")?  po prostu akcesoryjne sprężyny i amortyzatory

A co w 2,5xt jest bardziej sportowego niż w 3.0?  to twoja teoria czy ASO?

Edytowane przez Bartosz-B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto nigdy nie miało być sportowe, tak xt miało takie same gadzety dostępne jak 3.0. Przez wielu jednak xt zostało uznane jako najbardziej usportowiona wersja (nawet w jakichś artykułach w usa) właśnie przez ten silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...