Jump to content

Mikołajkowy SJR - trening rajdowy - Tor Żerań Warszawa (6.12 niedziela)

czwartek
 Share

Recommended Posts

MikolajkowySJR.jpg

Zapraszamy wszystkich zawodników oraz amatorów na wyjątkowe szkolenie i trening, które organizujemy 6. grudnia, w Mikołajki*, na Torze Żerań FSO w Warszawie. Równocześnie będziemy gościć zawodników przygotowujących się do Rajdu Barbórka.

Tym razem jest plan na prawdziwy Odcinek Specjalny poprowadzony po zmiennej nawierzchnii – trasa będzie również zawierać uskoki oraz jazdę po płytach betonowych, uliczkach wewnętrznych.

Przewidujemy jazdę w sesjach, do 8-12 aut na trasie jednocześnie. Kontrolerzy ruchu będą wypuszczać grupy samochodów na trasę. Dodatkowo zmieniamy kierunek trasy co kilka sesji – zupełnie nowa konfiguracja trasy!

Limit 25 samochodów do jazdy na Torze. Obowiązek rejestracji do godziny 10:30. Po tym czasie na Tor wpuszczamy osoby z listy rezerwowej.

Wjazd od godziny 9:30. Na Tor mogą wjechać tylko samochody uczestniczące w treningu. Parking dla samochodów towarzyszących będzie wyznaczony w innym miejscu.

Obowiązek jazdy w kaskach!!!, zapiętych pasach bezpieczeństwa oraz zamkniętych szybach (złożony dach).

W samochodzie podczas przejazdów treningowych mogą znajdować się tylko 2 osoby – kierowca i pasażer/pilot.

* – jesteśmy otwarci na charytatywne inicjatywy (np. dla Domów Dziecka). Pomysły i plan realizacji prosimy uzgodnić wcześniej :)

Nasza oferta:

* Dwa techniczne i zróżnicowane Odcinki Specjalne

* Zróżnicowana nawierzchnia: asfalt, beton, rajdowy syf.

* Jazdy w pętli w sesjach po 10min., 8-12 samochodów równocześnie na trasie

* Dodatkowe atrakcje na trasie: beczki, podbicia i uskoki, zmienne warunki

Prosimy rezerwować swój udział – wszelkie pozostałe formalności na miejscu, w dniu imprezy!.

http://racing.pl/2015/mikolajkowy-sjr-trening-rajdowy/

Edited by czwartek

Tak tylko mi na telefonie nie odpala dobrze strony :(

Ok cenę znalazłem 300, ale jak z rejestracją to dalej nie wiem :) (w sensie nie widze jej)

Edited by dammmian

Chyba będę żałował ale będę ;)

Jest mapka na FB na treningi dla zawodników  :) Oj będzie się działo :P

Chyba warto by się jakoś z "fabryk" urwać i popaczać...

Edited by Marcin BladeRunner

@@szubaru - tak ;) chodziło mi o to, że warto wskoczyć w tygodniu i "popaczać"

Mapka na 6.12 będzie raczej bardziej "cywilna"

Taka ciekawostka od @@czwartek w kwestii konfiguracji trasy:

Mapki będą w dniu imprezy.Przez kilka dni testów przed Barbórką sprawdzamy różne konfiguracje Odcinków Specjalnych na Torze Żerań FSO... sprawdzona i najlepsza wersja zostanie ustawiona na Mikołajkowy SJR!
Średnio długość OSu wynosi ok 2,5km Emotikon :D
W wydarzeniu TESTY RAJDOWE 2015 prezentujemy przykładowe nagrania z przejazdu po OSach.

Czyli będą technicznie zakręty i rajdowy syfek :)

Fajnie było ale dziś był dzień na semi-slicka a nie zimówki jakie miałem założone ;)
Ale coś się pojeździło ;)

@@blackdogwwl jakieś fotki ma?

Edited by Marcin BladeRunner