Jump to content

Montaż radia


KarerA7
 Share

Recommended Posts

Witam,
mam problem bo poprzedni właściciel auta zamontował sobie radio 2din, zrobił to bardzo brzydko, radio wystaje, nie pasuje w ogóle i szpeci mi cały środkowy panel. Chce zamontować sobie zwykłe radio 1din i półeczkę ale nie mam kieszeni montażowej, obecne radio wychodzi mi razem z panelem, tak to sobie ktoś wymyślił. I teraz pytanie czy bez tej kieszeni da rade w jakiś normalny sposób zamontować małe radio i półeczkę żeby to jakoś wyglądało i nie denerwowało oka?
Na necie nie znalazłem żadnej ramki na radio do imprezy gd :( ktoś miał może już taki problem?

Link to comment
Share on other sites

Cześć, z własnego doświadczenia wiem, że w imprezie radio czy to 1 din czy 2 din nie jest montowane przy pomocy żadnej kieszeni. Rozmontuj panel srodkowy i radio powinno być przymocowane za pomocą dwóch blaszek montażowych które przykręca sie bezpośrednio do odtwarzacza. Półeczka w zależności od modelu jest montowana na śrubki bądź na wcisk. Jeśli będziesz potrzebował więcej wskazówek to daj znać; ) Poniżej link do tego jak to mniej więcej wygląda.

 

http://www.subaruforester.org/vbulletin/attachments/f77/22981d1270407514-search-factory-side-brackets-mount-stereo-factorysidebracks.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...