Skocz do zawartości

Montaż radia


KarerA7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam problem bo poprzedni właściciel auta zamontował sobie radio 2din, zrobił to bardzo brzydko, radio wystaje, nie pasuje w ogóle i szpeci mi cały środkowy panel. Chce zamontować sobie zwykłe radio 1din i półeczkę ale nie mam kieszeni montażowej, obecne radio wychodzi mi razem z panelem, tak to sobie ktoś wymyślił. I teraz pytanie czy bez tej kieszeni da rade w jakiś normalny sposób zamontować małe radio i półeczkę żeby to jakoś wyglądało i nie denerwowało oka?
Na necie nie znalazłem żadnej ramki na radio do imprezy gd :( ktoś miał może już taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z własnego doświadczenia wiem, że w imprezie radio czy to 1 din czy 2 din nie jest montowane przy pomocy żadnej kieszeni. Rozmontuj panel srodkowy i radio powinno być przymocowane za pomocą dwóch blaszek montażowych które przykręca sie bezpośrednio do odtwarzacza. Półeczka w zależności od modelu jest montowana na śrubki bądź na wcisk. Jeśli będziesz potrzebował więcej wskazówek to daj znać; ) Poniżej link do tego jak to mniej więcej wygląda.

 

http://www.subaruforester.org/vbulletin/attachments/f77/22981d1270407514-search-factory-side-brackets-mount-stereo-factorysidebracks.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...