Jump to content

Downpipe Impreza GT

Krawiec_91
 Share

Recommended Posts

Czyli otwory na turbo będą pasowały? I rura zagięta jest tak że w dół zejdzie tak? Bo później to już sobie przerobie ale zależy mi żeby nie rzeźbić przy samym turbo. Z rusunków wynika że w zasadzie różnią się tylko długością tego odcinka co idzie już pod samochodem tak?

Bo w gd jest jeszcze jedna rura za downpipem i może to dlatego jest za krótki. A z reszta ja i tak mam cały wydech przelot oprócz właśnie tego downpipa więc nawet jak będzie za krótki to kawałek dospawać żaden problem ;) a nie chcesz się pozbyć promocyjnie swojego downpipa do Gt? :D

@@Krawiec_91, dzięki :D
Szukałem, szukałem i w końcu jede z forumowiczów dał znaka że jest, więc się długo nie zastanawiałem :D
A czy z gt czy innego to była rzecz drugorzędna. Chodziło o 3" z wyjściem na 2.5", przelotowy i na szerokim kołnierzu :)

Edited by Shadowaty

@@Krawiec_91, przesyłka to jedno, a jeszcze pamiętaj że mogą doliczyć cło ;)
Przesyłka felg z tego co pamiętam to 400 zł, z downpipem może być taniej, koło 200. Ale niech się wypowiedzą osoby często zamawiające coś z US. No i zależy od opcji dostawy i terminu.  

Na poczatku tak wlasnie zrobilem. Wspawalem kawalek rury zamiast kata, a jak poszerzalem dp to odrysowalem uszczelke na flanszy wydechu i wycialem go plazmą, nastepnie z 3 rur zrobilem zwężenie na 2.75 cala. Tak jak mówiłem troche dlubania ale jest. Dp jest ze stali czarnej a reszta wydechu z nierdzewki.