Skocz do zawartości

Forek 2.5 Xt


Docik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Kamilo i dużo bez awaryjnych km z bananem na twarzy


Mój potwór czeka na głowice. A twój Kamilu na hali pewnie w poniedziałek ruszy składanie. Zaraz się będziesz cieszył a ja muszę poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docik, 

Znasz numery tych peddersow? Tyl to jest to:

 

http://www.subaru.pl/zestaw-tylnego-zawieszenia-pedders-do-forestera-sg.html

 

 

?

 

Pozdr

Dołączam się do pytania ;)

Edytowane przez _fangio_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nic ale podwykonawcy p...... się jak pies z jeżem co do planowania głowicy. Gdy już się wreszcie udało to p.Janek pomierzył że w sumie jeszcze blok tego wymaga.(Ja bym odrazu oba posłał i było by z głowy może nie chciał mnie w koszta ładować.  Tak czy siak znów fachowcy maja urwanie głowy przedłuża się. P. Janek od czwartku na rajdzie wiec dopiero w tyg zacznie składanie jeżeli przyjdzie blok. Może i już jest ale co z tego skoro fachury nie ma. Ogólnie jestem już zmęczony miesiąc bez mojego Przyjaciela. Jak to mówią siła spokoju lepiej poczekać żeby było git niż odebrać i zaraz poprawki, wiec ćwiczę cierpliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak


Ale ja mam być szczery to po 2 miesiącach odzwyczajałem sie od potwora druga sprawa ze Janek kazał docierać przez 500km. To narazie delikatnie jeżdżę do 3.5tys obrotów wiec nie wiem czy jest lepiej. Na pewno nie gorzej taka mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mało miałem czasu ale się udało zhamować i oto rezultat:

Tak myślałem ze temat schodzi w nielegala wiec jesli moderatorzy uważają można przenieść! Pozdrawiam.

mozesz dac info gdzie robiles mape i ile to kosztowalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważa tego za super mod trzeba bylo troche kombinować ale siedzi na skrzyni. Lepiej jego zapytaj nie wnikałem za bardzo


Jeszcze tylko 100 km i zmiana oleju a potem korekta mapy i mysle co by tu jeszcze lekko podkręcić. Skoro serce juz nie krwawi co za tym idzie sprężanie lepsze pare kucy i niutków można wycisnąć . Po majówce zaszaleję a co mi tam raz się żyje.

Edytowane przez Docik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...