Skocz do zawartości

pomoc TIMER , ZEGARY , porady


matt1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kilka pytań do was, z góry dziękuję za pomoc.


 


1. Mam w swojej IMPREZIE wrx 06. timera (poniżej zdj) - potrzebuję pomocy jak to obsługiwać ponieważ to pierwsze moje subaru, moja impreza, poprzedni właściciel przekazał mi że jest ustawione na 30s, ze zgaszę auto, pójdę a on będzie chodził, no i tak było przez jakiś czas, za każdym razem kiedy zgasiłem to wrx jeszcze chodził 30S, noo i ostatnio miałem kilka, sporo razy tak że zgasiłem kluczykiem i automatycznie zgasł od razu, nic ten zegar nie leciał itp, aż wczoraj już za każdym razem kiedy gasiłem to sam czekałem te 30 s bo bałem się że zgaśnie od razu jak przekręcę kluczyk POMOŻE KTOŚ, WYTŁUMACZY JAK TO DZIAŁĄ , JAK TO USTAWIĆ, ???


 


2. Mam dołożone dodatkowe zegary, mniej więcej wiem który co oznacza, ale chciałbym już wiedzieć tak wszystko perfekcyjnie, ile powinno wskazywać, kiedy się zacząć bać że coś jest nie tak itp. (poniżej zdj zegarów)


 


W sumie to i pokażę swoją laleczkę heh (jakoś kiepska, przyjdzie czas i na sesje) , pozdrawiam  :D


 


 


post-22354-0-43877300-1437037159_thumb.jpg

post-22354-0-86877900-1437037177_thumb.jpg

post-22354-0-19086300-1437037179_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timer nie będzie działał jak nie zaciągniesz ręcznego wtedy auto gaśnie  możesz go wyłączyć przekręć zapłon i tym pipkiem skręć w lewo albo prawo wtedy wyłączy sie całkiem jakoś tak to było znajdziesz instrukcje bez trudu w google a zegary to masz turbo ladowanie czujnik temperatury oleju i spalin. A gdzie centralka od zegarów.

Edytowane przez dareckiislandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, będę teraz próbował na rocznym tak, a Ty mówisz że jak tym pipkiem go wyłącze to całkiem zgaśnie, tak? W schowku mam tą centralke chyba, co ją mogę ustawić? Zmienić w zegarach? :)

centralka kolory itp.w lewo pipkiem trzymasz robi sie off w prawo ustawienia masz albo odwrotnie hehehe juz nie pamiętam.No jak zrobisz na off to nie  dziala to jest gdy auto dostaje po garach i nie masz czasu czekać aż ostygnie dlatego masz ten timer jak nie upalasz to to jest zbedne. hyba max 3 min tam jest

Edytowane przez dareckiislandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok, będę teraz próbował na rocznym tak, a Ty mówisz że jak tym pipkiem go wyłącze to całkiem zgaśnie, tak? W schowku mam tą centralke chyba, co ją mogę ustawić? Zmienić w zegarach? :)

centralka kolory itp.w lewo pipkiem trzymasz robi sie off w prawo ustawienia masz albo odwrotnie hehehe juz nie pamiętam.No jak zrobisz na off to nie  dziala to jest gdy auto dostaje po garach i nie masz czasu czekać aż ostygnie dlatego masz ten timer jak nie upalasz to to jest zbedne. hyba max 3 min tam jest

 

A teraz na spokojnie, napisz to po polsku, bo się czytać nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...