Skocz do zawartości

Zakup Legacy PB


kowalchełm

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wiedzieć :) dzięki za porady wszystko okazało się bardzo pomocne i zmienilo trochę moje podejście do tematu :) pewnie wpakowałbym się w diesla bo lubię takie silniki ze względu na ekonomiczność no i turbo od 1,8 -2k obrotów :D
w takim razie trzeba głównie zwracać uwagę na odgłosy z okolic sprzęgła i stan blacharki -> czy nie było wielkiego dzwonu :P a reszta dobrze serwisowana to tylko części eksploatacyjne i tyle ;) jak coś znajdę to napewno wybiore się z mechanikiem i być może z blacharzem/lakiernikiem bo moje oko zawsze może coś przeoczyć. 

acha a orientuje się ktoś w temacie Anglików? Planuję wyjazd do UK i rozważam jeszcze czy zaopatrzyć się w 4koła tutaj a tam przerejestrować czy może tam na miejscu z kierownicą po złej stronie ;) Są jakieś różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że Goldii_M podrzucił typowe objawy niedomagającej dwumasy :) ta wiedza napewno bardzo się przyda, a czy ktoś wie w jaki sposób nieuczciwy sprzedawca może coś takiego zatuszować na czas sprzedaży? czy w ogóle da się to zrobić? doświadczenie nauczyło że niejednokrotnie ludzie stosują różne sztuczki żeby auto wyglądało i działało super, a co za tym idzie żeby klient zapłacił więcej... tyle tylko że po miesiącu mimo że dalismy 10k więcej auto i tak ląduje u mechanika :( da się jakos ustrzec przed takimi praktykami w przypadku omawianego sprzęgla z dwumasą?

Kolego,

 

To wszystko o co pytasz było już dzisiątki jak nie setki razy wałkowane na forum, trzeba tylko poszukać

 

Co do popiskiwania dwumasy to pierwsze skojarzenie jakie mi przychodzi to pasek klinowy bądź popiskująca rolka,... wiem co mówię, bo sam kupiłem Legacy 2.0 165km z piszczącą dwumasą

Poza tym gdzieś kiedyś w ogłoszeniu wyczytałem jak handlarz pisał, że chyba popiskuje pasek

 

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze ja dodam coś od siebie...miałem Legacy 2004r 2.0 sohc a teraz mam OBK 2.5 sohc 2007r. oba automaty i w gazie. 

Gaz super sprawa w tych autach jednak 2.0 jest trochę za słaby. 2.5 radzi sobie lepiej ale też szału nie ma (jednak to już jak dla mnie wystarcza) .

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...