Skocz do zawartości

Wrocław: subaru - kod błędu: ZMIEŃ SERWIS


tdd

Rekomendowane odpowiedzi

WARNING : subaru - kod błędu: ZMIEŃ SERWIS

 

Witajcie - Aby przedstawić Wam historię mojej przygody z moim Subaru Legacy i serwisem w podwrocławskim Kiełczowie musiałbym prowadzić bardzo aktwnego bloga(żałuje, że ze mnie nie taki blogerski typ) w którym zapenwe byłoby wiecej informacji niż na blogu slynnej Kasi Tusk :P

Zatem prezentuje juz tylko moj feedback z serwisowania auta w nieautoryzowanym, pozornie tanszym serwisie w Kiełczowie:

- ludzie tam pracujący okłamywali mnie nie jeden raz - zrobilismy to i to itp - BZDURA

- czas jaki auto spedzilo w serwisie co do teoretycznych napraw - mega za dlugi - mimo braku podjecia akcji naprawczych

- naciąganie klienta na testy itp przy braku jakiejkolwiek naprawy

- brak kompetencji mechanikow tam pracujacych

- wymiana czesci na używane i na zastepcze - sam nie wiem na czym teraz jezdze

- upokażające auta zastępczę o które trzeba walczyc, aby mieć chociaz czym  dojechac do miasta - czasem autobusem bywalo lepiej

- podejście do problemu - sam sugerowalem rozwiazania problemu przy braku sugestii ze strony serwisu

- podejscie do klienta - traktowanie jak sakiewke z kasa - brak rzetelnego informowania o tym, co zostało naprawione

- niespojne informacje od poszczegolnych mechanikow i szefa zakladu - kazdy mowi cos innego

- sugestie, ze zona psuje auto, bo zbyt spokojnie nim jezdzi itp :)

... wiele by tu pisac, a kod bledu wciaz nie znika...

 

 

NIE dla niezaleznego serwisu Subaru w Kiełczowie.

STOP - nie jedź tam - lepiej zrobisz jadąc do droższego, ale kompetentnego innego serwisu. Sam to wiem i chcę Ciebie przestrzec przed błędem jaki sam popełniłem. Lepiej sie wycofaj wcześniej.

 

PS. ten post to wynik zepsutych moich nerwów - chcę dodać, że nigdy nie spodziewałem, sie ze w zwiazku z autem, a raczej z serwisem auta mozna wykonczyc siebie, swoje nerwy - ludzie - szkoda życia, czasu, zdrowia na problemy z autem - lepiej pisac bloga :P

 

Ps. Z pozoru wszystko wyglada ok - ale jak sie czlowiek zacznie zglaszac nie z wymiana klockow hamulcowych, a z powazniejszymi problemami - to sie plynie.... z czasem, z kasa, z niekonczacymi sie kolejnymi i coraz nowymi problemami.

 

SOLUTION: nowy serwis - SUBARAK działa :) brak błedu :)

 

nie stac nas na dziadostwo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...