Skocz do zawartości

GT 1999 (GC8) wykładzina bagażnika oraz środka


woyt

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - czy ktoś z Was bawił się w wykonanie wykładziny bagażnika i środka u jakiegoś magika?

Tzn interesuje mnie wykonanie takich wykładzin z materiału "lepszego" niż standard/oryginał (wszak to 1999r..) a jednocześnie z zachowaniem wszelkich załamań uwypukleń, itd

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

interesuje mnie wykonanie takich wykładzin z materiału "lepszego" niż standard/oryginał (wszak to 1999r..) a jednocześnie z zachowaniem wszelkich załamań uwypukleń, itd

 

Do Cybla zagadaj,coś tam chyba ma ;)

Nie w takiej opcji. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dorabiać dywan do kabiny?

Jest kilka amerykańskich firm które mają oem replacement do różnych aut w tym gc8 nawet w różnych kolorach ale jak wynika z niasioków I innych forów to nigdy nie pasuje idealnie I jest niesmak na koniec. Zawsze coś odstaje, nie układa się jak trzeba, fałdzi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie w takiej opcji. :(

Romek, zadzwonię do Ciebie po wakacjach, tzn za jakieś 3 tyg, zobaczę co tam u Ciebie siedzi ;)


 

 

Zawsze coś odstaje, nie układa się jak trzeba, fałdzi itp

ok, ale jeśli jakość obicia jest wysoka to nawet te "fałdy" i inne niedoskonałości pewnie da się jakoś zniwelować/udoskonalić własnoręcznie.

poczytam na nasioku

w międzyczasie innych proszę o opinię jeśli podejmowali się podobnego tematu

podziękował

woyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak farbowałeś dywan? :)

Szukaj auto brite black dye w googlach.

To barwnik ktory natryskuje sie spryskiwaczem a potem wciera szczotka. Generalnie praca przyjemna tyle ze trzeba w rekawiczkach robic bo barwnik jak to barwnik skore tez skutecznie zaczernia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Krótki film co potrafi zdziałać, sporo ludzi to stosuje i to o wiele tańsza (moim zdaniem również lepsza) opcja niż ciągnięcie zza wielkiej wody wykładzin, które nie pasują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Woyt Ja bym szukal dywanu uzywanego ale bez dziur i przetarc. Nastepnie, pierzesz go i farbujesz na czarno. Po takim zabiegu masz dywan prawie jak nowy. Ja tak zrobilem i moj dywan wyglada kosa.

uuu panie, i to jest odpowiedź konkretna, lubię to :)

tak chyba zrobię ze swoim, jak nie wyjdzie to kupię używkę i powtórzę

dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...