Skocz do zawartości

Czarny Outback 3City


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

A jaki kolor potrzebujesz? Jeżeli taki jak mój tylko "grzeczny" wyraz twarzy zapraszam na Żabiankę - dostaniesz w prezencie  :)

 

A tak przy okazji mały jubileusz przebiegu dzisiaj strzelił 

 

licznik2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj Outback dostał nowy zestaw kamer. Było trochę dłubaniny ale jest ok.

 

http://eu.mio.com/pl_PL/mivue-698-dual.htm

 

img.php?ident=&product=3541&kind=2&galle

Edytowane przez KrisKristoffers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa ... mam co prawda tylko przód i bez gps ale zawsze coś. Z chęcią wstawiłbym taką ale cena jeszcze ...

Powiedz czy testowałeś już tryb parkingowy ? Chodzi mi ile czasu nagrywa po wykryciu ruchu ? (pytam bo w mojej jest też taki tryb ale nagrywa 10 s po wykryciu ruchu i zdarza się tak, że np stoję na światłach i przestaje nagrywać ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb parkingowy działa jeśli po wyłączeniu kluczyka masz prąd w gniazdku, a w Outbacku stety/niestety go nie ma, pewnie żeby nie wyładować akumulatora. Można dokupić takie ustrojstwo i będzie działać:

 

http://eu.mio.com/shop/product_info_new.php?products_id=7580

 

Tryb parkingowy możesz uruchomić sam oczywiście jeżeli zostawisz kluczy w w pozycji której np. gra radio. W moim poprzednim Mio 538 Deluxe i starym Volvo V40 wszystko śmigało, bo Volvo prąd miało cały czas. Możesz ustawić że na parkingu nagrywa cały czas lub przy detekcji ruchu. Nie rozumiem tylko nagrywanie jako parking stojąc na światłach?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tryb budżet G1WH . Wszystko z nią oki tylko brak gps i tryb parkingowy ( wykrywania ruchu ) jest do bani ( przez to ze nagrywa 10s tylko ). Kupiłem odrazu urządzenie aby podpiąć ja do akumulatora ( podobno go nie rozładuje na amen - póki co się sprawdza ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj niedziela, ale awaria nie wybiera. Tylna wycieraczka od kilku dni dogorywała, aż w końcu padła. Ostrożny demontaż obicia tylnej klapy, demontaż całego napędu. W ruch papier ścierny, szlif, smarowanie, montaż i mechanizm nowy jak ta lala  :thumbup:

 

Jestem dumny z siebie

 

Brawo ja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niedziela, ale awaria nie wybiera. Tylna wycieraczka od kilku dni dogorywała, aż w końcu padła. Ostrożny demontaż obicia tylnej klapy, demontaż całego napędu. W ruch papier ścierny, szlif, smarowanie, montaż i mechanizm nowy jak ta lala :thumbup:

 

Jestem dumny z siebie

 

Brawo ja!

 

Brawo Ty! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj wizyta w ASO Gdańsk - akcja serwisowa hamulce. Okazała się, że wszystko w ok - dokonano konserwacji elementu w układzie hamulcowym Diabła. A podczas popołudniowego spotkania spotkania z Batikiem udało się dezaktywować denerwujący brzęczyk otwartych drzwi - dzięks  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...