Jump to content

Szkodnik!!!

Damian

Recommended Posts

Witam serdecznie!!! Nie wiem czy tutaj mogę zamieścić takie ogłoszenie.... najwyżej zostanę za to skarcony.... UWAGA!!!!! We Wrocławiu na swoje MASKOTKI-SUBARYNKI!!! Dwa lata temu, dzień po tym jak przyprowadziłem mojego GTeka, ktoś porysował mi błotnik... wczoraj przy Legnickiej a Wejherowskiej grasował SZKODNIK co probował przymierzyć się do mojego GTeka!!! Na szczęscie ucierpiała tylko plastikowa osłona wokół zamka...którą CHAM wylamal.... dorwać i z D.... nogi powyrywać!!!!! Uważajcie na swoje cacuszka!!!! Pozdrawiam serdecznie!!!

A co ja mam powiedziec przedwczoraj odebrałem samochód od lakiernika bo robiłem poprawki na klapie a tu baran jakiś na parkingu zaj...ł mi w bok .... Flaki wypruc i na zimno zjeść na jego oczach. :evil:

dsc04173iq5.jpg

dsc04172jv1.jpg

dsc04171lu9.jpg

myslalem, ze mnie nie dotyczy w malej miescinie, a tu niespodzianka. 3 rano ogladam tv i slysze jak jakis burak jakby strzelil w auto ( na szczescie laska go uspokoila), mysle, pewno mi sie wydawalo, bo cos o subaru gadal ze fajne, rano sie okazalo... strzal prosto w tylne drzwi ze dwa razy.

od teraz bedze dzwonic na palki jak tylko uslysze jakies glosy pod autem.

PS najgorsze ze 'polskosc' mnie wyszla i dla uspokojenia bylo: jak juz to w sasiada :twisted: