Skocz do zawartości

konwersja na RWD


maciej123414

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakie są potrzebne przeróbki żeby zrobić GTka rwd? czy wystarczy wyjąć półosie czy trzeba wyjmować i przerabiać skrzynie?

Słyszałem różne opinie, że przy samym wyjęciu półosi można wiskoze zamęczyć bardzo szybko że trzeba skrzynie przerabiać, że można wyjąć półosie i nic się nie stanie itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącam. Jeśli piszecie coś na serio, to ktoś może przeczytać i w to uwierzyć.

 

A wystarczyło zapytać wujka gogle o możliwość konwersji napędu subaru na rwd. No, chyba że jesteście tak zbanowani....;)

Kilku producentów robi ten diwajs do konwersji, nie ma sensu próbować kombinować na sposoby jakie przedstawiliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tutaj ba Bliskim Wschodzie jak w pogwarancyjnym EJ257 pęknie tłok albo w EJ205 obróci się panewka, to w ciągu tygodnia w komorze silnika ląduje 2JZ ze skrzynią... chłopaki mają nawet gotowe mocowania silnika i wał pasujący pnp do tylnego dyfra w STI :P I tak emirackie czy bahrajnowe Hawki i Bloby drugą młodość przeżywają latając bokami po rampach na tych rozgrzanych pustynnych autostradach... (aż do szkody całkowitej, a później przeszczep jeszcze do jakiegoś BMW3 czy Mazdy MX5 bo zajeździć 2JZ się podobno nie da...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj to raczej instagram niż w necie szukać porad (jeszcze arabskiego nie opanowałem). Ale jak coś znajdę, to podeślę (prędzej foty z instagrama).

 

DCCD nie daje możliwości rwd tylko stopień spięcia centralnego dyfra, a to coś zupełnie innego...

 

EDIT:// wiem, że to mało, ale tyle znalazłem póki co (macie namiary warsztatu, można popytać albo poszukać więcej)

 

2jz.jpg

Edytowane przez aki001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...