Jump to content

Tłumikarz/spawacz we Wrocławiu???

pawlaswrc
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś może polecić zdolnego, niedrogiego i niewybrednego tłumikarza/spawacza z giętarką do rur we Wrocku? Moja replika Borli zaczyna się sypać, pęknięcie spawane już dwa razy i znów się rozłazi, więc nie wiem, czy nie trzeba będzie zrobić nowego kolektora. No chyba, że ktoś mi poprawi stary, ale obawiam się, że trzeba by wyciąć i wstawić nowy fragment rury, a ta chińska nierdzewka jakością nie grzeszy  :wacko:
Istotne, żeby miał giętarkę, bo jak się okaże, że będziemy strugać nowy, to wolałbym jak najwięcej giąć a nie ciąć i spawać.

Nierdzewki nieugniesz taka poprostu zwykla gietarka :( ja sam tez musialem ciac i spawac bo nawet troszke sie nieugiela . Nierdzewka to cholerny material do roboty. Dlatego tna i wspawuja kolana bo inaczej to ciezka sprawa ...

To nawet nie chodzi o nierdzewkę, bo jeśli latać stary kolektor, to wystarczy wyciąć i wstawić nowy prosty fragment. Giętarka potrzebna będzie w przypadku robienia nowego kolektora, a tu juz raczej w nierdzewkę nie pójdę ze względu na koszty. Zwykłe rurki stalowe wystarczą i wtedy ładnie powyginać.

Ja bym wstawil ten kawalek i ratowal stary kolektor bo za marny grosz raczej tez nikt nowego niewyspawa roboty w pierony z tym . Ja bym Ci pospawal ale droga domnie Cie wiecej wyniesie niz caly kolektor