Jump to content

Tłumikarz/spawacz we Wrocławiu???


pawlaswrc

Recommended Posts

Czy ktoś może polecić zdolnego, niedrogiego i niewybrednego tłumikarza/spawacza z giętarką do rur we Wrocku? Moja replika Borli zaczyna się sypać, pęknięcie spawane już dwa razy i znów się rozłazi, więc nie wiem, czy nie trzeba będzie zrobić nowego kolektora. No chyba, że ktoś mi poprawi stary, ale obawiam się, że trzeba by wyciąć i wstawić nowy fragment rury, a ta chińska nierdzewka jakością nie grzeszy  :wacko:
Istotne, żeby miał giętarkę, bo jak się okaże, że będziemy strugać nowy, to wolałbym jak najwięcej giąć a nie ciąć i spawać.

Link to comment
Share on other sites

Nierdzewki nieugniesz taka poprostu zwykla gietarka :( ja sam tez musialem ciac i spawac bo nawet troszke sie nieugiela . Nierdzewka to cholerny material do roboty. Dlatego tna i wspawuja kolana bo inaczej to ciezka sprawa ...

Link to comment
Share on other sites

To nawet nie chodzi o nierdzewkę, bo jeśli latać stary kolektor, to wystarczy wyciąć i wstawić nowy prosty fragment. Giętarka potrzebna będzie w przypadku robienia nowego kolektora, a tu juz raczej w nierdzewkę nie pójdę ze względu na koszty. Zwykłe rurki stalowe wystarczą i wtedy ładnie powyginać.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym wstawil ten kawalek i ratowal stary kolektor bo za marny grosz raczej tez nikt nowego niewyspawa roboty w pierony z tym . Ja bym Ci pospawal ale droga domnie Cie wiecej wyniesie niz caly kolektor

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...