Jump to content

kierownica

szymek1
 Share

Recommended Posts

Witam jestem nowym posiadaczem legacy z 2003 r interesuje mnie w kierownicy po prawej stronie przełącznik. Do czego służy mam tylko po niemiecku instrukcję oraz jak wiecie coś na temat nami po polsku to proszę o informację szymek837@wp.pl

Witam jestem nowym posiadaczem legacy z 2003 r interesuje mnie w kierownicy po prawej stronie przełącznik. Do czego służy mam tylko po niemiecku instrukcję oraz jak wiecie coś na temat nami po polsku to proszę o informację szymek837@wp.pl

Jeżeli chodzi o ten z obrazka, to jest to manetka tempomatu. Załączam instrukcję.

post-13696-0-11426000-1420108390_thumb.jpg

Cruise control.pdf

Tak t

O to mi chodziło dzięki, wiesz może jak wgrać albo gdzie dostać płytę do nawigacji w języku polskim

Dzięki to jest to

Obawiam się, że nasz język ojczysty jest za trudny dla producenta nawigacji w naszych samochodach. :)

O to nie dobrze bo mam tylko niemiecka mapę lepiej by było jak bym miał chociaż Europy

Myslę, ze masz mapę Europy zachodniej. Wyjmij płytkę z napędu i przeczytaj, co na niej jest napisane. Jeżeli chcesz mieć odrobinę świeższe mapy Europy wraz z Polską, to musisz poszukac obrazu ISO 464110-7570. Jest to mapa z 2009 roku dedykowana dla Land Rovera. Pasuje do Twojej nawigacji z 2003 roku.