Skocz do zawartości

kierownica


szymek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym posiadaczem legacy z 2003 r interesuje mnie w kierownicy po prawej stronie przełącznik. Do czego służy mam tylko po niemiecku instrukcję oraz jak wiecie coś na temat nami po polsku to proszę o informację szymek837@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym posiadaczem legacy z 2003 r interesuje mnie w kierownicy po prawej stronie przełącznik. Do czego służy mam tylko po niemiecku instrukcję oraz jak wiecie coś na temat nami po polsku to proszę o informację szymek837@wp.pl

Jeżeli chodzi o ten z obrazka, to jest to manetka tempomatu. Załączam instrukcję.

post-13696-0-11426000-1420108390_thumb.jpg

Cruise control.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak t

O to mi chodziło dzięki, wiesz może jak wgrać albo gdzie dostać płytę do nawigacji w języku polskim

Dzięki to jest to

Obawiam się, że nasz język ojczysty jest za trudny dla producenta nawigacji w naszych samochodach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to nie dobrze bo mam tylko niemiecka mapę lepiej by było jak bym miał chociaż Europy

Myslę, ze masz mapę Europy zachodniej. Wyjmij płytkę z napędu i przeczytaj, co na niej jest napisane. Jeżeli chcesz mieć odrobinę świeższe mapy Europy wraz z Polską, to musisz poszukac obrazu ISO 464110-7570. Jest to mapa z 2009 roku dedykowana dla Land Rovera. Pasuje do Twojej nawigacji z 2003 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...