Skocz do zawartości

Zorganizowany wypad na narty - co polecacie?


marhof

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

przez wiele lat jeździłem na narty z trójmieskim biurem podróży TRAMP. Niestety biuro jest już kaput - szukam jakiejś alternatywy na początek marca 2015, ale jestem zaskoczony - wygląda na to, że nie ma podobnych ofert.

 

Czego szukam:

- wyjazd z wyżywieniem (śniadania + obiadokolacje)

- karnet w cenie (może być w terminie happy weeks - zawsze się dostosowywałem do promocji)

- instruktorzy narciarscy na miejscu - Tramp miał zawsze 1-2 instruktorów, można było codziennie 2-3 godzinki się u nich podszkolić

- zakwaterowanie w hotelach o niekoniecznie najwyższym standardzie (4 ściany i sufit + łazienka bez grzyba i to tyle z luksusów)

- dojazd autokarem - autokar dostępny również na miejscu -> dowóz pod stok i w drugą stronę

- Włochy/Austria/Szwajcaria

 

Czyli w skrócie wyjazd w którym o nic nie trzeba się martwić i wszystko jest w cenie. Zwykle te wyjazdy kształtowały się w granicach 2200-2600 zł (no ale biuro w końcu splajtowało, więc może to nie jest dobry przykład :) ). instruktorzy to była fajna rzecz, bo kilka razy udało się nam namówić na wyjazd osoby niepotrafiące jeździć/jeżdżące kiepsko i na samym wyjeździe po 3 dniach treningu jeździły już z nami po niebieskich stokach.

 

Zdaję sobie sprawę, że raczej identycznej oferty nie znajdę, ale może macie coś godnego polecenia w formule "Płacę raz w Polsce i o nic więcej martwić się nie muszę"?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 6 lat jeżdżę ze SportCentrum z Bielska-Białej. Spełniają w zasadzie wszystkie Twoje wymagania, tzn. za niezłe pieniądze dostajesz niezłe warunki. Organizują wyjazdy zarówno z wyżywieniem własnym, jak i hotele. Często jeżdżą z nimi ludzie z centralnej Polski, załatwiają wtedy dojazdy antenowe. Solidne biuro, ale luksusów spodziewać się nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadaj sobie jeszcze wyjazdy w Tyrol organizowane przez tego gościa: http://www.skiforum.pl/topic/47490-1312-1712-skisafari-serfauss-nauders-hochzeiger-ekstras/

 

Znajoma jeździ z "oddziałem krakowskim" (https://pl-pl.facebook.com/skibuscompl) i jest zawsze mega zadowolona. Może coś takiego Wam podpasuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...