Skocz do zawartości

Kupował ktoś ostatnio Intel i5/i7? Intel Software Starter Pack


BelegUS

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (i Panie), nietypowe pytanie/prośba:

 

Ostatnimi czasy producent procesorów Intel prowadzi promocję, w ramach której do każdego zakupionego nowego Intela i5 / i7 (czy to procesora, czy to laptopa z takim) dostaje się "Intel Software Starter Pack":

https://starterpack.intel.com/softwareoffer/#/home

Dokładnych zasad nie znam, czy jest on od razu w pudełku z procesorem, czy trzeba się upomnieć (nawet po zakupie, na podstawie wysłania skanu rachunku) u sklepu, w którym się zanabyło.

 

Jest to generalnie zestawik przydatnych aplikacji i gier, w tym kilka kodów bonusowych.

 

Wśród kodów bonusowych jest kod do World of Tanks, będącego, nie ukrywam, moim drugim (po Subru) nałogiem ;)

 

I tutaj pojawia się moje nieśmiałe pytanie - czy komuś zalega/przysługuje taki Starter Pack (kupił procesor/laptopa i go nie odebrał), i zechciał by się, oczywiście za sensowną kasę, samym kodem do WoT'a podzielić?

 

Na Allegro ludzie wystawiają czasem te kody:

http://allegro.pl/intel-software-starter-pack-grid-wot-virtual-dj8-i4847500619.html

Ale nie ukrywam, że wolałbym zapłacić Forumowiczowi, primo - zostaje w "rodzinie", secundo - Forumowicz raczej mnie nie puści w trąbę, o co w przypadku zakupów kodów-zdrapek z Allegro nietrudno ;)

 

Taka pierdoła - może komuś niepotrzebne, a ja będę miał śliczniusi kawał germańskiej stali (JagdTiger mit 88 PaK) w moim wirtualnym garażu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...