Skocz do zawartości

Przestał mi działać centralny zamek i alarm


JOY

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomiałem w poprzednim poście to teraz dopisze:

 

Po poskładaniu autka przestał mi działać centralny zamek i alarm, tzn jak włożę kluczyk do drzwi i zamknę ręcznie to reszta zamków się zamyka, ale pilot (zapasowy też) milczy jak grób; ani się nie zamknie ani nie uaktywni alarmu. Sprawdziłem baterie: napięcie ma ok, natężenie to nie niestety nie wiem, ale żeby i zapasówka też zdechła to chyba nie możliwe.

 

Podobno czujka odbiorcza pilota jest w puszce z bezpiecznikami, jak to wygląda, bo ja nic tam nie widzę ?

 

No i tyle więcej problemów nie zanotowałem, no może poza chronicznym już braku kasy na paliwo ;)

 

PS

Boże ależ to frajda móc śmignąc sobie każde autko na drodze :) Znowu :) i znowu :) i.. stacja benzynowa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości alarmów trzeba zaprogramować z którymi konkretnie egzemplarzami pilotów mają działać. Teoretycznie po wykonaniu takiej czynności można o tej procedurze zapomnieć (aż do momentu zgubienia pilota), ale jak auto dłużej stało, to być może trzeba by mu odświeżyć i ponownie "przedstawić" pilota z jakim ma współpracować. Niestety zależnie od alarmu procedura wygląda inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na dalsze propozycje...

Zanim do warsztatu się wybiorę.

 

jedz do dobrego alarmiarzo-centralniaka i niech w to zajrzy - sam mozesz se jeszcze bardziej namieszac i wtedy nawet spec nie poradzi. z doswiadczenia wiem, ze jezeli blacharz z lakiernikiem sie dobrali do auta to moze Cie czekac polozenie nowej instalacji do alarmu i zamka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...