Skocz do zawartości

Start w Zlocie Plejad


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym zapytać szanowną Dyrekcję jak wygląda kwestia startu w Plejadach autem używanym, czy będę miał możliwość rejestracji w pierwszej turze tzn. 1 kwietnia jak ruszy formularz zlotu.

 

Sprawa wygląda następująco: w 2008r .zakupiłem w SIP'ie nowego Forka i od tego roku  (już 7 plejad za nami) nie opuściłem żadnego zlotu. Od 3 miesięcy jestem również szczęśliwym posiadaczem STi MY'04 ( forumowy - kupiony w SIP'ie) ale forek jest dalej ze mną ;)

 

Teraz moje pytanie: czy w takim stanie rzeczy będę miał prawo się zarejestrować tym STI w pierwszej turze ???

 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

W pierwszej turze można się zapisywać gdy :

1. Posiada się samochód młodszy niż 3 lata, zakupiony w sieci SIP

lub

2.. Posiada się samochód zakupiony pochodzący z sieci SIP I uczestniczyło się w ostatnim Zlocie

 

Z pańskiego opisu wynika, że spełnia Pan kryteria opisane w punkcie 2.

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

W takim razie powinienem się "łapać" pod punkt 2. 

 

Ten STI jest kupiony W SIP'ie (2004 rok) i poprzedni właściciel był nim na ostatnim zlocie,

Tylko czy wystarczy fakt, że sam samochód uczestniczył w ostatnim zlocie z poprzednim właścicielem  (ja również tylko innym autem), czy konieczne jest połączenie danego auta i danej osoby razem na ostatnim zlocie aby można było się zapisać w I turze takim "zestawem" na kolejnych Plejadach ?

 

Czytając dosłownie Państwa odpowiedź to wygląda, że powinienem przejść procedurę rejestracji.

 

Dziękuje za odpowiedź, Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

czy konieczne jest połączenie danego auta i danej osoby razem na ostatnim zlocie

Nie widzę takiej konieczności - nie wynika ona też z systemu.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...