Skocz do zawartości

Wyposażenie Legacy GX 1997


krop2k

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam kilka pytań odnośnie wyposażenia pojazdu. Jest to Subaru Legacy GX Kombi 1997 silnik 2,5l automat.

1. do czego służy klawisz z ikoną wyglądającą jak podgrzewanie szyby oraz przycisk z napisem "height" na zdjęciu poniżej ?

post-18245-0-84115800-1413918943_thumb.jpg

2. Czy na panelu od klimatronika wszystkie klawisze powinny być podświetlone ? U mnie podświetlone są tylko dwa (OUT.TEMP oraz A/C)

post-18245-0-55153000-1413918971_thumb.jpg

3. Jakie światła macie zamontowane w tych lampach ? Ta po lewej to chyba przeciwmgłowe. A wtej po prawej nie mam żadnych żarówek.

post-18245-0-33125800-1413919001_thumb.jpg

 

Za każdą odpowiedź dziękuję

Edytowane przez krop2k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. przycisk Height to podnoszenie samochodu o ok. 4cm, jesli zawieszenie pneumatyczne jeszcze dziala.

2. wszystkie klawisze powinny byc podswietlane, prawdopodobnie zaroweczki sie przepalily.

3. niektore wersje mialy tu swiatla do jazdy dziennej, inne dodatkowe swiatla drogowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaróweczki kupisz w zwykłym elektronicznym sklepie po 1,5 zł max bo w ASO są po 12 zł minimum, a te wolne w lampach sa adaptowane do doświetlania zakrętu przy skręcaniu  po włączeniu kierunkowskazu. A ten obrazek szyby to w kombi jest spryskiwanie tylnej szyby i prawdopodobnie za to odpowiada ten włącznik , tak samo przy kierownicy przy przyciskach przeciwmgielnych jest tez przycisk do spryskiwania przedniego reflektora

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Panowie, wiele się wyjasniło. Dzisiaj byłem na kanale i w tych lampach mam tylko zaślepki. Można by zamontować tam światła do jazdy dziennej. Ciekawy ten patent z podgrzewaniem przedniej szyby, szczególnie jak pada duży śnieg.

 

żaróweczki kupisz w zwykłym elektronicznym sklepie po 1,5 zł max bo w ASO są po 12 zł minimum, a te wolne w lampach sa adaptowane do doświetlania zakrętu przy skręcaniu  po włączeniu kierunkowskazu. A ten obrazek szyby to w kombi jest spryskiwanie tylnej szyby i prawdopodobnie za to odpowiada ten włącznik , tak samo przy kierownicy przy przyciskach przeciwmgielnych jest tez przycisk do spryskiwania przedniego reflektora

Wymieniałeś już te żarówki ? Dużo roboty jest z wyciągnięciem panelu klimatronika ?

Spryskiwanie tylnej szyby mam w manetce od wycieraczek przednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest manualny panel klimatyzacji i wymiana trwała około 1 godziny najwięcej problemu zrobiło cięgno od klapy zimne ciepłe i tego chyba u Ciebie nie będzie 

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki jak znajdę trochę czasu to pewnie se te żarówki wymienie. Nawet na youtube widziałem film jak zdemontować panel klimatyzacji.

Pozdro

 

edit:

Dzisiaj naprawiłem niedziałające podświetlenie klimatronika poprzez wymianę żarówek.

Dodatkowo zamontowałem ramię tylnej wycieraczki, ponieważ jej nie miałem. Ramię pasuje od Toyoty Corolli 2001-2009. Kozt 40zł. Jakby ktoś był zainteresowany to mogę zrobić zdjęcie jak to wygląda.

Edytowane przez krop2k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...