Jump to content

Kupno nowego Subaru XV z 2013 r

Andnal

Recommended Posts

Pragnąłbym na wiosnę 2015 r (marzec, kwiecień) kupić XV 2.0i, czy jest szansa dostania auta z roku 2013 nowego lub z niewielkim przebiegiem u Autoryzowanego Dealera, i jaka mogłaby być cena. Byłbym wdzięczny za info.

Pragnąłbym na wiosnę 2015 r (marzec, kwiecień) kupić XV 2.0i, czy jest szansa dostania auta z roku 2013 nowego lub z niewielkim przebiegiem u Autoryzowanego Dealera, i jaka mogłaby być cena. Byłbym wdzięczny za info.

Kolego: wypadało by w pierwszej kolejności się przywitać.

Druga sprawa to nie jest miejsce na takie pytania.

PS. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że to masz niewielkie szanse kupić a ASO auto z dwuletnim stażem.

Kolego Adam12, nie przywitałem się, bo oficjalnie  jeszcze nie jestem szczęśliwym posiadaczem tej marki,  po drugie skoro jest taki dział to myślałem, że to odpowiedni dział. Przepraszam za zamieszanie.

• Ojciec Założyciel

na wiosnę 2015 r (marzec, kwiecień) kupić XV 2.0i, czy jest szansa dostania auta z roku 2013 nowego

Nie jest to możliwe. XV AD 2103 nie posiadał TPMS - oznacza to, że wszystkie XV z tego rocznika będą zarejestrowane najpóźniej do 30.10.2014.

U nas od dawna brak jest XV z tego rocznika.

Na stronie Subaru.pl jest link do samochodów demo dealerów ( http://www.subaru.pl/docs/demo.pdf ).

Pozdrowienia

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...