Skocz do zawartości

Subaru Impreza GT MY00 zwarcie przy pompie paliwa


chinior

Rekomendowane odpowiedzi

Wracają niedawno przez Kielce z wakacji padła mi popa paliwa. Na szczęście auto jest również na LPG i z pomocą kolegi z Kielc (którego serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za pomoc) udało się auto odpalić.

Niestety okazało się, że nie tylko pompa paliwa jest uszkodzona, ale zrobiło się jakieś zwarcie na wiązce elektrycznej na odcinku pomiędzy kostką zasilającą pompę paliwa (kostka upalona) a przekaźnikiem pompy paliwa (kostka trochę się stopiła).

W związku z tym mam pytanie którędy idą przewody elektryczne od pompy paliwa do przekaźnika i jak się do nich dostać?

Czy po drodze są jeszcze jakieś kostki czy czeka mnie wymiana całej wiązki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W subaru tej co mam jest wszystko po prawej stronie przekaźniki u pasażera w nogach zaraz pod schowkiem w prawym panelu tam gdzie sa zawiasy potem jest kostka pod środkowym słupkiem pod tapicerka potem sterownik papy paliwa w bagażniku moze w GT jest tak samo .

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W końcu znalazłem trochę czasu, żeby coś pogrzebać, więc napiszę może się komuś przyda. Jak się okazało przewody od pompy paliwa idą pod tylną kanapę gdzie jest kostka, następnie pod plastikami przy progu idą do kostki przy drzwiach pasażera (nie wiem czy tak powinno być oryginalnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...