Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Edytowałem się ;)

 

[ Dodano: Sro Mar 24, 2010 9:30 am ]

Swoją drogą media też zawsze piszą o tym meczu że niby derby Polski czy jakoś tak.

 

To chyba tylko "Gazeta Poznańska" :mrgreen:.

 

To powiedz mi dlaczego C+ zawsze a TVP w puszcza to spotkanie na żywo zazwyczaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesety nie dotrzymalem slowa i poszedlem na mecz ....

szkoda kasy

smutne to ale niestety takich szmaciarzy powinno sie oddawac do 2 ligi.

Mieli kilka okazji i wszystko pudlo

 

i patałachy zarabiają grubą kasę za to :evil:

 

[ Dodano: Sro Mar 24, 2010 1:12 pm ]

Dajcie spokoj z polska pilka...

 

ale o innych dyscyplinach sport to niewielu forumowiczów się wypowiada :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi dlaczego C+ zawsze a TVP w puszcza to spotkanie na żywo zazwyczaj ;)

 

Praktycznie w każdej kolejce mecze Legii i Wisły są od lat na żywo. BARDZO rzadko zdarza się, by było inaczej. Ostatnio dołączył do grona drużyn pokazywanych praktycznie co kolejkę na żywo jest Lech - ze względu na ładną grę (od, chwała Bogu, półtora roku... :roll:) i wysokie miejsce w tabeli. Spodziewam się natomiast, że niestety przy tym stylu gry Legia może niebawem wypaść z tego grona...

 

Oczywiście, mecz z Lechem to jeden z ciekawszych meczów, szczególnie, że Legia "od zawsze", a Lech od kilku lat, są w czubie tabeli, ale w Warszawie większe wzbudzają/wzbudzały mecze z Widzewem, Górnikiem, Wisłą, czy Polonią.

 

Pamiętaj - Warszawy i Legii nie lubią w całej Polsce (pomijam tu Sosnowiec, Szczecin, Elbląg i Kwidzyn), tak że z całym szacunkiem dla Lecha, nie przeceniałbym rangi wydarzenia jakim jest dla Legii mecz z tą drużyną :twisted:.

 

I nie mówię tego po to, by przez asymetrię stopnia nienawiści okazać, że mamy Lecha w d****. Po prostu stwierdzam fakt, bez wartościowania tego. A fakt jest taki, że Lech to tylko jeden z wielu przeciwników dla Legii, natomiast Legia dla Lecha to śmiertelny wróg numer 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj - Warszawy i Legii nie lubią w całej Polsce (pomijam tu Sosnowiec, Szczecin, Elbląg i Kwidzyn), tak że z całym szacunkiem dla Lecha, nie przeceniałbym rangi wydarzenia jakim jest dla Legii mecz z tą drużyną :twisted: .

w 3/4 zdania zgadzam sie :razz:

Przemeq, zobacz jaki jest uklad tebeli.

W tej chwili pierwszych 5 zespolow i tylko 9 punktow roznicy, wiec prawde mowiac kazda znich jeszcze moze zdobyc Majstra, albo grac w pucharach.

A mecz z Lechem w ostatnich latach jest wydarzeniem , zawsze jest komplet bo ladnie graja i sa w czubie tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dopiero teraz nasze gwiadki pokaza na co ich stac :twisted:

Jak jestem na meczu na pczatku zawsze mnie smieszy jak sie nasze pilkarzyki witaja z budowana od roku trybuna :mrgreen::mrgreen:

mogli juz sie po roku przyzwyczaic za tam nikogo nie ma :lol:

 

[ Dodano: Sro Mar 24, 2010 6:51 pm ]

Jaga prowadzi z Korona 1-0 w pucharze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi dlaczego C+ zawsze a TVP w puszcza to spotkanie na żywo zazwyczaj

 

Bo GKS i Górnik są ligę niżej i dlatego C+ pokazuje "cokolwiek"

 

Prawdziwe Derby to ruch-GKS :!: Szkoda tylko, żeo statnie były dosyc dawno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe Derby to ruch-GKS :!:
Teraz mamy GKS-GÓRNIK ;)

 

[ Dodano: Czw Mar 25, 2010 3:19 pm ]

A co to jest GKS ? Ja znam tylko dwa Śląskie prawdziwe kluby z tradycjami Ruch i Górnik .
Z tym Ruchem to tak nie przesadzaj ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie mów tak głośno bo jeszcze wpier... dostane na Gliwicach :)

Dobra - powiem tylko w Sosnowcu :mrgreen:

Nie długo zrobią z Was jedną wielką Silesię i nie będziecie mieli problemów z wyborem drużyny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest GKS ?

 

IRAZU :twisted::twisted: :!:

 

Jeśli ktoś jest ze Stalinogrodu , to wiadomo że będzie za GIEKSĄ

 

Nie tylko Katowice kibicują GieKSie i nie tylko Górny Ślonsk. :grin:

 

Dobra nie mów tak głośno bo jeszcze wpier... dostane na Gliwicach

 

W Gliwicach? Tam 3/4 miasta kibicuje KSG. Piast się nie liczy. :mrgreen:

 

w Sosnowcu

w Sosnowsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Śląsk to takie dziwne tereny . Sołtys Czeladzi nie zgodził się na kolej i dworzec kolejowy . Powiedział , że nie będzie wstawał w nocy otwierać wierzei od stodoły , żeby kolejka przejechała . :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Mar 25, 2010 7:24 pm ]

Wszyscy z Chorzowa - których znam - kibicują Górnikowi albo nikomu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gliwicach? Tam 3/4 miasta kibicuje KSG. Piast się nie liczy. :mrgreen:

Akurat ja mam takiego pecha że dzielę podwórko z Piastuchami :)

Wszyscy z Chorzowa - których znam - kibicują Górnikowi
Już lubię tych Twoich kolegów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie jak na piłkarzy Legii wpłynie to że zatrzymali się dziś u nas w hotelu który na parterze ma własny browar :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Nie wpłynie wcale :mrgreen: To dla nich codzienność . To śmierdzący lenie , a ponieważ wszyscy są leniami i zarabiają kilka razy za dużo , to nie warto się wysilać . Tu nic w najbliższych latach się nie zmieni . Gdyby płacili Ci po 20-30 tyś za dwie godziny spaceru po murawie , to narzekałbyś . Pamiętam , jak Deyna zostawał po treningu jeszcze dwie godziny z jakimś "młodym" i trenował dalej . K. Deyna nie był w stanie zrobić przewrotu przez głowę , ale pracował nad innymi umiejętnościami . Po MŚ w 1982 r dwóch piłkarzy trafiło do szpitala z powodu długotrwałego wysiłku i wycieńczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie jak na piłkarzy Legii wpłynie to że zatrzymali się dziś u nas w hotelu który na parterze ma własny browar :mrgreen: :mrgreen: :lol:

 

nijak niestety, a bym chcial zeby pozytywnie wplynelo :mrgreen:

Kiedys gdzies pod Wawa bylem na szkoleniu gdzei mieli zgrupowanie przed meczem no i byla cisza i spokoj a impreza byla wieczorem.

Ale to bylo 2 lata temu wiec inne czasy.

Gdyby płacili Ci po 20-30 tyś za dwie godziny spaceru po murawie , to narzekałbyś .

niestety placa im wiecej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Śląsk to takie dziwne tereny . Sołtys Czeladzi

:!: :!: :!:

Czeladź to nie Śląsk, tylko Zagłębie. Niestety, podczas reformy administracyjnej właczono te miasto(jak Sosnowiec, Będzin, Dąbrowę) do Województwa Śląskiego, zamiast Świętokrzyskiego :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...