Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

No to się Wisła ogarnęła, szacun bo myślałem że nadal będą dołować.

 

 

 

Biorąc pod uwagę że Lechia od początku mecza grała praktycznie rezerwowym składem (tylko obrońcy z podstawowego składu a reszta to rezerwowi) Wisła do 80 minuty grała tak jak ostatnio czyli bardzo słabo. Wszystkie bramki praktycznie padły po katastrofalnych błedach obrońców Lechii, no ale nie zmienia to wyniku :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Legii sezon się skończył...

 

Ale chociaż SKLW drgnęło, że jeśli bilety na łuki będą tańsze i zostanie przywrócony herb, do którego wszyscy są przyzwyczajeni (a nie "trumienka"), to będzie koniec konfliktu.

 

Może nowy sezon, z nowym stadionem z dopingiem i nowym trenerem będzie wreszcie udany. Oby... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak też wyżej napisałem, że spotkanie pomiędzy GKS-em Katowice, a Stalówką będzie...nudne i pozbawione polotu, to teraz mogę to tylko do "n" potęgi podnieśc. Jeżdżę na GKS już 17 lat, widziałem dużo meczy, czy to słabszych, ustawionych, dobrych, super, ale...takiej kopaniny, takiego antyfutbolu NIE! Dobrze, że opatrznośc Boża nad nami czuwa i udało się NAPI-emu w...96 minucie meczu wbic na 1-1 i uratowac remis. Ale remis z ostatnią drużyną co ma na dodatek 10 punktów, to jest wynik :?: :!:

 

Widzów: 5000

Pogoda: +15 stopni, średni wiatr, bez opadów.

 

 

Za tydzień wyjazd do Łodzi na ŁKS :arrow: Nie może mnie tam zabraknąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech - Jaga 2-0 , cieszy gra "na zero z tyłu", murawa lepsza ale do dobrego stanu to jeszcze wiele brakuje.Doping w drugiej połowie "zajebiaszczy".

Zaskoczeniem Mikołajczak ( mimo gry na skrzydle a nie w ataku) - asysta i bramka

Chrapek dobra zmiana , szkoda że zabrakło skuteczności w jego wykonaniu .

Za tydzień ciężki mecz w Wodzisławiu a w Wielką Sobotę "ugościmy" Legię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech - Jaga 2-0 , cieszy gra "na zero z tyłu", murawa lepsza ale do dobrego stanu to jeszcze wiele brakuje.Doping w drugiej połowie "zajebiaszczy".

Zaskoczeniem Mikołajczak ( mimo gry na skrzydle a nie w ataku) - asysta i bramka

Chrapek dobra zmiana , szkoda że zabrakło skuteczności w jego wykonaniu .

Za tydzień ciężki mecz w Wodzisławiu a w Wielką Sobotę "ugościmy" Legię :P

ja bym tego murawa nie nazwal niestety, strasznie wygladalo boisko dobrze ze nic sobie nie zrobili.

Jaga zagrala dobry mecz, Lech mial wiecej szczescia :twisted:

A Legia jak zwykle w tym roku :evil:

 

A Barca prowadzi od chyba 5 minuty :mrgreen:

Oczywiscie Messi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tego murawa nie nazwal niestety, strasznie wygladalo boisko dobrze ze nic sobie nie zrobili.

Jaga zagrala dobry mecz, Lech mial wiecej szczescia :twisted:

A Legia jak zwykle w tym roku :evil: :

 

To fakt Jaga zagrała dobry mecz, ale zadecydowały indywidualności i mecz wygrali dla nas Lewy (bramka strzelona głową w samo okienko ) , Mikołajczak (asysta przy bramce lewego, gol na 2-0 ) a wybronił Burić (nareszcie bramkarz z prawdziwego zdarzenia :D)

Wracając do dopingu to tutaj nasza obecnie najlepiej wychodząca przyśpiewka :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W starym grodzie Przemysława" :?: :!: Mnie proszę do jakichś przyśpiewek tego klubu nie mieszać! :evil:

 

:wink: :mrgreen:

 

co drgnelo ? bo nic nie wiem :?:

 

Takie oświadczenie wydali.

 

Trzeciaka nie ma, Miklas może też w końcu poleci, jak do tego dojedzie herb i łatwy (=tani) dostęp na mecze, powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia walczy z Ruchem ,na razie bez bramek

 

[ Dodano: Wto Mar 23, 2010 3:40 pm ]

gooooooooool 1:0 dla Legii

 

[ Dodano: Wto Mar 23, 2010 3:58 pm ]

dogrywka :idea:

 

2:1 dla nas :twisted:

 

niesety nie dotrzymalem slowa i poszedlem na mecz ....

szkoda kasy :evil:

smutne to ale niestety takich szmaciarzy powinno sie oddawac do 2 ligi.

Mieli kilka okazji i wszystko pudlo

No i Bartek G. zachowal sie po prostu po chamsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawych newsów, Legia nie będzie musiała się tłumaczyć złym stanem murawy na Bułgarskiej po srogich batach :twisted:

 

Niesamowita jest ta asymetria - dla kibiców Lecha, Legia to śmiertelny wróg. Ligowy mecz przeciw Legii w Poznaniu to dzień jedyny w roku. A dla kibiców Legii? Mecz z Lechem to po prostu "just another game" :razz:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to nie mam specjalnie ciśnienia, natomiast w śród pikników itp. z Poznania to faktycznie jest to dzień specjalny heheh i podejrzewam że w Wawie też tacy się znajdą . Swoją drogą media też zawsze piszą o tym meczu że niby derby Polski czy jakoś tak.

Mój post miał na celu przekazani informacji na temat wymiany murawy, z elementem zaczepno-humorystycznym ;)

Co do śmiertelnych wrogów to chyba nie tylko w Poznaniu Legia nie jest lubiana, pewnie m.in. przez to że podbierała co lepszych piłkarzy klubom z Polski na zasadzie poboru do wojska w odległych już czasach, no i jak mamy sie lubić skoro w na meczach w geście dobrej woli wpuszczamy kibiców Legii na stadion nie na miejsca dla nich przeznaczone ze względu na brak możliwości zakupu biletów przez ich klub, a później próbują nam obić piłkarzy bo odbierali na Łazienkowskiej Puchar Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...