Skocz do zawartości

Uchwyt z ładowarką do iPhone 4S


raph

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,
 
Na pewno są na forum użytkownicy sprzętu spod znaku nadgryzionego japka :]
 
Zastanawiam się nad jakimś sensownym mocowaniem dla mojego iPhone 4S (żeby móc go używać także jako navi). Wymaganiem jest, żeby w takim uchwycie mieścił się telefon z bumperem. 
 
Znalazłem taki wynalazek: AKTYWNY UCHWYT SAMOCHODOWY MIO iPhone 3GS 4 4G 4S. Może ktoś go używa? Jak wrażenia? Ładowarka działa ok?
 
Chyba, że polecicie coś innego?
 
-- 
Pozdrawiam
Rafał

Edytowane przez tzd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak używasz jakiejkolwiek obudowy do swojego iphone'a, to polecam to:

 

http://www.amazon.com/InfiniApps-Smartphones-Cradle-less-Quick-snap-technology/dp/B00DPMNNUO/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1407130359&sr=8-1&keywords=infiniapps

 

ot jako alternatywa. Moja żona sobie to chwali bardzo (używałem całe dwa dni w swoim aucie, bo mi zabrała).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam czegoś takiego:

 

http://www.komputerswiat.pl/porownywarka-cen/24717502/omega-premium-excursion-41522-(ouchse).aspx

 

Przerobiłem masę uchwytów, ale ta prosta konstrukcja do dla mnie numer jeden. Żadnych plasticzków które po miesiącu na słońcu się wyrobią i odkształcą, żadnych opadających elementów, mega stabilne trzymanie telefonu. Przyssawka z 3M z jednej i drugiej strony, praktycznie nie do ruszenia i zdarcia. Mega prosty sposób zaczepienia telefonu, po prostu przyciskasz do przyssawy i trzyma. W razie jak nie trzyma to trzeba przemyć ją zwyczajną wodą i jest jak nowa - jakieś zabrudzenia zawsze złapiesz.

Aha, działa tylko na płaskich powierzchniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...