Skocz do zawartości

Subaru impreza


PiotrekGTC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może nam pomrzecie za jakiś czas chcemy zakupić imprezę ale nie wiemy na co patrzeć w aucie obydwoje szukamy do sumy 15tys. fajne kombi czy sedan tak by oko przyciągało i ładnie zasuwało na drogach.

Co polecacie laikowi silnik nie ma znaczenia jak pojemność :)  

 

Wiadomo bym chciał wszystko co najlepsze za jak najmniej ale wiem ze się tak nie da ( WRX STI )  wiec  proszę was o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

może nam pomrzecie za jakiś czas

to podobno czeka każdego ;)

 

 

 

obydwoje szukamy do sumy 15tys. fajne kombi czy sedan tak by oko przyciągało i ładnie zasuwało na drogach.

w tym budżecie i przy takich wymaganiach to jakieś GT 95-97. Może i 98-99, ale lekko zmęczone.

 

 

 

Co polecacie laikowi silnik nie ma znaczenia jak pojemność :)

Silnik nie ma znaczenia? hmmm.. masz do wyboru boxer i..... boxer ;)

pojemność - no tu może coś się już wybierze ;) od 1,6-2,5. Ale jak ma zasuwać to pozostaje 2,0T. 

 

 

 

Wiadomo bym chciał wszystko co najlepsze za jak najmniej ale wiem ze się tak nie da ( WRX STI )

 

 

do sumy 15tys.

czasem się trafi coś - ale to raczej przed przekładką - jeśli chcesz STi (czyli tak łopatologicznie - "GT w lepszej, japońskiej wersji"). Przekładka to parę złotych trzeba dorzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na pewno może się uda cos od dilera czy z komisu dozuci w ratach :) to autko tak już na dłużej niż kilka miesięcy :) ale zawsze jestem otwarty na wasza  pomoc :)

 

no  powiedzmy do 30tyś.  

Edytowane przez PiotrekGTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...