Jump to content

Subaru impreza

PiotrekGTC

Recommended Posts

Witam może nam pomrzecie za jakiś czas chcemy zakupić imprezę ale nie wiemy na co patrzeć w aucie obydwoje szukamy do sumy 15tys. fajne kombi czy sedan tak by oko przyciągało i ładnie zasuwało na drogach.

Co polecacie laikowi silnik nie ma znaczenia jak pojemność :)  

Wiadomo bym chciał wszystko co najlepsze za jak najmniej ale wiem ze się tak nie da ( WRX STI )  wiec  proszę was o pomoc

może nam pomrzecie za jakiś czas

to podobno czeka każdego ;)

obydwoje szukamy do sumy 15tys. fajne kombi czy sedan tak by oko przyciągało i ładnie zasuwało na drogach.

w tym budżecie i przy takich wymaganiach to jakieś GT 95-97. Może i 98-99, ale lekko zmęczone.

Co polecacie laikowi silnik nie ma znaczenia jak pojemność :)

Silnik nie ma znaczenia? hmmm.. masz do wyboru boxer i..... boxer ;)

pojemność - no tu może coś się już wybierze ;) od 1,6-2,5. Ale jak ma zasuwać to pozostaje 2,0T. 

Wiadomo bym chciał wszystko co najlepsze za jak najmniej ale wiem ze się tak nie da ( WRX STI )

do sumy 15tys.

czasem się trafi coś - ale to raczej przed przekładką - jeśli chcesz STi (czyli tak łopatologicznie - "GT w lepszej, japońskiej wersji"). Przekładka to parę złotych trzeba dorzucić.

no to na pewno może się uda cos od dilera czy z komisu dozuci w ratach :) to autko tak już na dłużej niż kilka miesięcy :) ale zawsze jestem otwarty na wasza  pomoc :)

no  powiedzmy do 30tyś.  

Edited by PiotrekGTC