Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Kosakowo tak jak SPAM & PMR. Tak Rybek startuję :)Platon 40 km to standardowa ściema AK Orskiego, tak na prawdę jest 25 km odcinków.

 

Bartolomeo trzymam za Ciebie kciuki, bo ja odpuściłem niepodległości na rzecz niedzielnego treningu w rallylandzie. Uważam, że zamiast 20 kilometrów lepiej zrobić z 200 i na razie musze przetestować auto i przede wszystkim siebie. Jutro będę na miasteczku na treningu to się zgadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, odebrałem dziś auto od lakiernika i myślę że z czystym sumieniem mogę gościa polecić. Kolor (mimo metaliku i malowania 1 elementu) pasuje idealnie i nie odróżnia się od reszty. Podwozie i nadkola umyte, osuszone następnie pryśnięte podkładem antykorozyjnym oraz warstwą ochronną bitumiczną ala "baranek". Profile zamknięte też zakonserwowane. Dodatkową niespodzianką było umyte i odkurzone auto oraz umyty silnik (z czego niekoniecznie jestem szczęśliwym bo wiem że mozna coś spierdzielić ale na szczęście wszystko gra).

cała akcja 1600 PLNów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rybek pochwal się jak tam fura sprawowała się na RL? Jak wrażenia? Kiedy jedziemy na trening z Colinem? :D

Bartolomeo było zarąbiście i powiem Ci, że to jest naturalne środowisko dla Rekina. Wiele rzeczy dało się sprawdzić i przetestować.

 

Do teraz jestem zmęczony wczorajszym treningiem i to chyba najlepiej obrazuje natężenie treningu. Oczywiście w takich okolicznościach człowiek dowiaduje się że nic nie umie :-( ale teraz jest czas nauki i pokory. No i oczywiście Colin pokazał mi jak może to auto pojechać po szutrze i gwarantuje Ci, że nikt tak wczoraj nawet po asfalcie na sliku szybko nie śmigał (oczywiście Colin za kółkiem)

 

Co do Rekina to zacytuję "Colina". Auto jest bardzo posłuszne i ogólnie świetna fura.

 

Bartolomeo gratuluję. Widzę, że pomimo przygody na lucky wynik zacny. W tym miejscu pewnie nie tylko ty tak poszedłeś bo z poprzedniego roku pamiętam to miejsce. A pilot czytał uwaga syf;-)

 

Jedyna fotka bo czasu nie było

 

2596d326671e.jpg

 

Jedyny minus imprezy to przy pierwszym przejezdzie padła pompa ręcznego ale na szczeście nie był za bardzo potrzebny.(kurcze jedna z nielicznych rzeczy która nie była tykana przy przebudowie

 

Co do daty treningu mamy dzwonić i Colin jest do dyspozycji:-)

Edytowane przez rybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. w klasie, 6. w generalce, 1. czas na Operze :) Bardzo zadowoleni, były aż 43 minuty jazdy, gdzie Rallyland trwa 25 minut, SZOK! Wplotły się też "małe" błędy :D Momentami było za mocno  :rolleyes:

 

10628114_804371132942135_832927929599030
 
 
 
Dziękuję że zapytałeś o trening, jak naprawię silnik to coś pomyślimy. Tylko nie wiem czy go teraz rozbierać czy jeszcze pojechać Borsk i Rallyland ... Bo potem jest martwy sezon więc będzie dużo czasu na warsztaty :D
 
Cieszę się że Rekin tak dobrze się sprawuje, to rzadkość po takich przebudowach. 
 
Pilot czytał syf, ale wyglądało na już rozjeżdżone ... No było ciut za szybko. Odrobiliśmy.
Edytowane przez bartolomeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ;) 23.11 jest Borsk, a 29.11 jest RL. Rallyland bym mógł sobie odpuścić, ale ten Borsk kusi!

 

Ja nie wiem czy dam rade 23 Borsk ale na rallyland się wybieram. No na onboardzie widać, że szarlotka dobrze jedzie więc może borsk jeszcze da rade. Wynik bardzo dobry a najlepszy czas na operze mowi sam za siebie.

 

W sprawie treningu daj znać jak poskładasz silnik. Wczoraj tylko się utwierdziłem, że warto skorzystać z takiego szkolenia:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W sprawie treningu daj znać jak poskładasz silnik. Wczoraj tylko się utwierdziłem, że warto skorzystać z takiego szkolenia:-)

Jakis rok temu przejezdzilem caly dzien z Colinem. Fajnie tlumaczy, bardzo spokojnie i ponad 250 km na RallyLandzie bylo zrobione. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sprawie treningu daj znać jak poskładasz silnik. Wczoraj tylko się utwierdziłem, że warto skorzystać z takiego szkolenia:-)

Jakis rok temu przejezdzilem caly dzien z Colinem. Fajnie tlumaczy, bardzo spokojnie i ponad 250 km na RallyLandzie bylo zrobione. ;)  

 

 

Właśnie od Ciebie cały ten mój pomysł, tylko że jak do niego dzwoniłem od lipca to "tak tak napisz maila podam Ci terminy i się dogadamy" a potem nic nie odpisywał, przypominałem delikatnie smsami ale nic. No i teraz jeszcze raz spróbowałem to odpisał że jest trening ale niestety rajd, także nie układa nam się współpraca :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolomeo- Gratulacje :). Super wynik. Dzięki też za nagranie naszego przejazdu :D
http://www.youtube.com/watch?v=gLcWMVgbChQ&feature=youtu.be
od 2:52 mały bonusik dla Was :P.

Jeśli chodzi o szkolenie w RL też chętnie bym się wybrał i gdyby nie 6 rajd niepodległości to byśmy pojechali na ostatni :(


 

Edytowane przez tomek.s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o autko to jest to stroker 2.2 , padająca turbina FP68 i skrzynia 6mt z DCCD.
Jakiś czas temu wypluło to coś takiego :20141111_142745.jpg
Od tamtego czasu turbina dostała piasku na wirnik i auto jest wolniejsze i wstaje zdecydowanie gorzej :(.
I barto- dzięki, trzeba się cieszyć wynikami póki śnieg nie spadnie i subaru nie zaczniesz startować :D

 

Edytowane przez tomek.s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evanowóz jest nadal w najlepszych rękach jakie mogą być dla takiego autka :D.
Mapy są 3 stąd różnice, dość małe w HP, ale odczuwalne w momencie.
Autko kupiliśmy stosunkowo niedawno z Poznania od Jacka W. ze skrzynią "5", bez ręcznego itp.
Myślę, że temat o autku się pojawi, jak skończymy małą rewolucje silnikowo-osprzętową :D.
Obecnie silnik jest tymczasowo przełożony z niebieskiego "buga" - by xbike.pl (korby seria, tłoki mahle),

docelowy silnik się powolutku składa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do rajdowców, Rybek, Ty byłeś teraz na rallylandzie na indywidualnym treningu czy ogólnym?

 

Kiedy następny? Może jakoś miedzy 19 grudnia a 3 stycznia coś sie będzie działo, poza świetami i sylwestrem ??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do rajdowców, Rybek, Ty byłeś teraz na rallylandzie na indywidualnym treningu czy ogólnym?

 

Kiedy następny? Może jakoś miedzy 19 grudnia a 3 stycznia coś sie będzie działo, poza świetami i sylwestrem ??? ;)

 

Hej ja byłem na ogólnym treningu i jak za taką kasę (250 PLN) to na prawdę warto. Było kilkanaście aut ale trasa jest bardzo pojemna i nikt sobie nie przeszkadza.

 

Nic o następnym mi nie wiadomo ale pewnie można z Colinem dogadać indywidualny pod warunkiem, że w świątecznych terminach będzie mu się chciało.

 

Jakby ktoś planował indywidualny to ja chętnie się piszę. B)

 

Bartolomeo powiem Ci tylko, że twoja exCorsa na treningu ładnie dawała radę  :D

 

Zapraszam na 23.11 do Borska (fajny obiekt, warunki bezpieczne dla auta)

Edytowane przez rybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...