Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

kropkowicz,

szukam schematu jak i do czego były podłączone te dwa magiczne przyciski które z trudem zdobyłem.

Może mam kawałek jakiejś instalacji i dama radę się podpiąć :roll: no i niestety nie mam kostek i potrzebuje rozpiski pinów. W moich manualach tego nie ma bo już są ksenony 8)

IMAG0589.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co chcesz zrobić z tymi guzikami

natrysk na IC 8)

oraz np NOS2 8) :twisted:

ten drugi nie wiem do czego może się przydać, bo nie jest przełącznikiem a tylko przyciskiem jak ten od spryskiwacza. Może zmodyfikuję te automatyczne natryski na ksenony...

 

Dziki za plik

btw, właśnie wróciłem z garage. Nawet ecu w legasiu zostało otwarte :mrgreen: no ale dzięki temu okazało się, że manual zawiera błąd w schemacie. Po wszystkim nawet o własnych siłach opuściło garage. Szukanie błędów w instalacji elektrycznej powinno być dyscypliną sportową 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co chcesz zrobić z tymi guzikami

natrysk na IC 8)

oraz np NOS2 8) :twisted:

ten drugi nie wiem do czego może się przydać, bo nie jest przełącznikiem a tylko przyciskiem jak ten od spryskiwacza. Może zmodyfikuję te automatyczne natryski na ksenony...

 

Dziki za plik

btw, właśnie wróciłem z garage. Nawet ecu w legasiu zostało otwarte :mrgreen: no ale dzięki temu okazało się, że manual zawiera błąd w schemacie. Po wszystkim nawet o własnych siłach opuściło garage. Szukanie błędów w instalacji elektrycznej powinno być dyscypliną sportową 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wynik - już dobre napięcia na TPSie są? Coś było pozwierane?

wszystko jest bardzo dobrze...niestety

aczkolwiek rozpruliśmy ecu bo dokumentacji był błąd i wyglądało, że linia czytająca wartości ma zwarcie.

dodatkowo wg dokumentacji, biały to sygnał, czarny to masa i czerwony plus. Plus się zgadzał, z gostki pod maską wychodzi biały a do ecu dochodzi czarny :shock: a wg dokumentacji nie ma żadnych kostek po drodze. Ponieważ dokumentacja zawierała błędy uznaliśmy, że ktoś nieźle drutował i ecu czyta non stop zamkniętą przepustnicę. W sumie, po kilku godzinach grzebania, wiemy, że to na pewno działa poprawnie, bo biały na czujniku to nie sygnał a masa i czarny to nie masa a sygnał chociaż wszelkie dokumentacje mówią inaczej, dlatego kable do ecu są zamienione i wszystko działa ok.

Na osłodę naprawiliśmy spryskiwacze świateł :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na osłodę naprawiliśmy spryskiwacze świateł :mrgreen:

Szaleństwo :wink: :mrgreen:

 

Szaleństwo, mi się nie udaje tego ogarnąć od ponad roku.

 

Oj Tomasz, to tylko tak zabawnie zabrzmiało, że w inny sposób nie mogłem tego skomentować :)

 

Chill :)

 

Powiedzcie mnie ludziki gdzie w Gdańsku mogę znaleźć sklep, gdzie zanabędę drogą kupna uszczelke taką metalową do wydechu o otworku bodaj 3".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, polecam firme ktorej nazwy nie pamietam na slupskiej, za przybytkiem rozkoszy. Podajesz wymiary, przeznaczenie, wybierasz z zaproponowanych materialow i dodatkow w postaci zakucia. Na drugi dzien odbior. Gotowce tez maja.

 

Robilem kilka, jestem zadowolony.

 

Maciej, dzięki, jak będe w okolicy to podjade, niemniej mi chodzi o zwyczajną normalną metalową uszczelkę. Pod uppipem mam bodajże z ciągnika albo ze Stara, już nie pamiętam i hula pięknie od 4 lat :D koszt ca ~7pln :D:D

 

Bez zmian od miesiaca, Mlody rozsiewa ploty o calkowitym rozkopaniu :wink:

 

10 sztuk sie zmiesci 8)

 

No troche jest rozpiżdżone. Ostatnim razem fizycznie byłem tam dwa tygodnie temu bodajże, a wcześniej widziałem tylko z ulicy i naprawdę wydawało się, że wszystko jest rozpierdolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, maja gotowce; cos pewnie wybierzesz. Agro czesci kupisz przy 7, jadac od Gdanska po lewej stronie ;)

 

 

 

kropkowicz, juz pisalem, ze ustalilismy z Michalem wiosne 2016 jako nieprzekraczalny termin wyjazdu :wink:

 

 

Ma wstawki z SUBARU 8) wiec jesli jeszcze odpali, a kola sie zakreca...

 

...moze zasluzy na nazwę WRX8 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...