Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety to co Firek opisał to wszystko się zdarzyło dzisiaj o 10tej przy wyjeździe z ASO. :cry: .

Mam pogięte blachy, pozdzierany lakier i nie wiem co jeszcze wyjdzie, trochę się pogiął lewy przedni błotnik i okolica, ale za to wiem, że mam solidny samochód z obu stron :twisted: :wink: .

 

Najgorsze jest to, że nie wiem jak to naprawiać. Sprawca się nie przyznał :evil: , pomimo, że był Policjant, który uznał jego winę :? .

Trzeba czekać na orzeczenie przez Sąd Grodzki - nie wiem ile to może trwać.

 

Jak zgłoszę szkodę z AC to ponoć stracę wszystkie zniżki na AC, pomimo, że będzie później regres z OC sprawcy :o

Tak mi powiedział mój ubezpieczyciel :roll: .

 

 

Chcecie jakieś fotki? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że nie wiem jak to naprawiać. Sprawca się nie przyznał :evil: , pomimo, że był Policjant, który uznał jego winę :? .

Trzeba czekać na orzeczenie przez Sąd Grodzki - nie wiem ile to może trwać.

 

Może trwać tydzień, a może dłużej. Zdaję się sąd nie ma chyba określonego czasu na wypowiedzenie się. Nie znam paragrafów, ale tak gdzieś coś kiedyś słyszałem. Ale jak mówie, nie wiem dokładnie.

 

Jak zgłoszę szkodę z AC to ponoć stracę wszystkie zniżki na AC, pomimo, że będzie później regres z OC sprawcy :o

Tak mi powiedział mój ubezpieczyciel :roll: .

 

 

 

Wszystkich nie stracisz, przynajmniej nie powinnaś.

 

Z TIRem też miałem spotkanie. Na szczeście mimo tzw. solidnego pierdolnięcia, oprócz blach, drążka kierowniczego i felgi nic się nie stało. Buda prosta jak ta lala, poduchy nie wystrzelone. Z tymże nie zgarnął mnie ciągnikiem, tylko kantem przyczepy, na wysokości lusterka rozerwał mi drzwi z prawej strony i poszło po błotniku z przodu (+lampa, zderzak przód, bo się urwał)

 

kropkowicz, sorry jeszcze raz za absencję dzisiaj. Dziewczę mnie się dziś pochorowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgarnął mnie (...) kantem przyczepy, na wysokości lusterka rozerwał mi drzwi z prawej strony i poszło po błotniku z przodu (+lampa, zderzak przód, bo się urwał)

 

Tu wyglądało to b.podobnie, przynajmniej z tego, co widziałem po fakcie.

i też myślę, że wszystkich zniżek się nie traci, ale to trzeba dowiedzieć się najprościej w infolinii danej ubezpieczalni, jak to jest przy regresie z OC sprawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

 

firek pokazywał foty,

 

nie przejmuj się i rób na przeciwko subaru czyli w nissanie. wiesz jacy są lakiernicy w subaru, a na przeciwko mucha nie siada i mają doświadczenia z subaru w zamawianiu części. Obecnie mają jedna z najlepszych lakierni opartą o technologią diamontbrite.

jak by co to znam tam trochę ludzi, w końcu 2 nissany od nich kupiłem i 3 krotnie naprawiałem :(

 

Firek,

 

NP, mam nadzieję, że się u Ciebie też sprawdzi. Była strojona w carlosie ale podejżewam, że z nowym kablem trzeba będzie od nowa stroić. stroi się wyciagajac u góry kapturek.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal Przykre wieści...w zasadzie brak słów na takich gości, oto dlaczego powinno się wozić w aucie pistolet... :evil:

 

W najbliższym okresie niestety będę prawdopodobnie anty-spotowy (tak jak dziś)...nadszedł ten okres, kiedy praktycznie w każdej chwili może zdarzyć się, że zgarniam małżonkę do auta i jedziemy razem do hospitala by powitać na świecie nową członkinię rodziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz swojego autka nie widzialem od 6 marca kiedy mialem kolizje i troche blaszki sie pogiely zobaczymy jak bedzie dalej :)

 

Heh, na swoje musiałem czekać od 20 października 2009 do 15 lutego 2010 ;) Fakt faktem, więcej problemów ubezpieczalnia robiła i wydaje mi się, że warsztat przekombinował z cenami za cześci. W międzyczasie wyszło, że jest jeszcze coś do zrobienia, a kwota otarła się o szkodę całkowitą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APAL - mam mega pomysl

Skoro juz masz delikatna obcierke a auto jezdzi to wal z nami na terenowa na plejady, nie masz juz nic do stracenia (poza prawym bokiem oczywiscie)

Pojedziesz na maxa dobijesz i naprawisz po powrocie z OC Tira

Ja zderzakow swoich tez nie wymieniam teraz a dopiero po plejadach

 

No chyba ze oddajesz go w rozliczeniu i bierzesz z salonu nowego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajac Twoja milosc do imprezy i afront to Forka chyba mozemy byc spokojni jeszcze przez kilka Plejad z rzedu

 

a tak na marginesie jak tam Twoje sprawy dot. GT? kiedy final finansowy i jakies widoki na nowe autko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje tym, którzy mają wolny internet albo / i słaby komputer. jakieś miniaturki może do tych zdjęć by się przydały? :)

 

a kończąc temat forków - > czarne forki z kurnikiem zawsze mi się podobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się i rób na przeciwko subaru czyli w nissanie. wiesz jacy są lakiernicy w subaru, a na przeciwko mucha nie siada i mają doświadczenia z subaru w zamawianiu części. Obecnie mają jedna z najlepszych lakierni opartą o technologią diamontbrite.

 

Samochód zabrała laweta tam, gdzie dadzą mi zastępcze auto, pająkiem córki nie mogę wozić :wink:

 

W Nissanie dadzą mi w takiej sytuacji autko za darmo???

 

 

Darek, chwal się jak najszybciej!!! Następna dziewczyna wśród 3miejskich maniaków :D

 

 

 

PS. Zaraz wyedytuję te foty jakoś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być? :wink:

 

Dziękuję za słowa wsparcia, jeżeli ktoś ma jakieś sugestie to proszę się nie krępować 8)

 

Dzisiaj się dowiedziałam, że regres czy jak to się tam zwie może trwać nawet 3 lata.

Stracę zniżki na AC na pewno, ale naprawa będzie dość gruba i nie zamierzam zamrażać sporej gotówki na kilka lat.

 

Chyba, że w poniedziałek się coś zmieni, ponoć szkodę serwis chce zgłosić od razu z OC sprawcy wskazanego przez Policję.

 

 

Wku.....rzona jestem dość :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...