Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

nie badałem jeszcze ale teraz jest na 99 dobrze bo znalazłem nieszczelność na dolocie a dokładnie na głowicy. Jakiś wężyk miał nieszczelność do plastikowego trójnika

 

IMGP6540-1.jpg

 

po założeniu opasek, motor dostał lekkości i płynności, i ciągnie do 6,5k rpm. Przed uszczelnieniem powietrze uciekało bokiem i się sypał AFR.

Wg ASO TTTM ale po złączeniu wskaźnika boost sam się skumałem, że coś jest nie teges bo ciśnienie było 0 przy 5,5krpm a teraz pokazuje 0,7 bara. To jest teoria a teraz trzeba pomierzyć. Ciekawe czy będę miał jeszcze więcej kucy bo o tak w serii miałem więcej niż miało być, pomimo problemu na dolocie.

 

wykresy z ostatniej zabawy

wykresy.jpg

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi, że nie mogło być ubogo bo sporo powietrza uciekało bokiem a wtryski swoje waliły. Prawdopodobnie sonda się zawieszała bo wykresy są mega dziwne. Ale 12 się dowiemy, chyba, że okazyjnie będe i zrobię est szybciej. Auta w ogóle nie męczę, więc się nie raczej nie obawiam. Przypuszczenia o dobrym afr mam po tym, jak auto zaczęło dobrze jeździć po uszczelnieniu.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystam lokalny trójmiejski temat, by przypomnieć o forumowym zakupie California Scents:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... &start=479

 

By zoptymalizować koszty transportu, można by poprosić o wysłanie wszystkiego jedną paczką, jeśli są chętni na taką operację.

 

Ja złożyłem zamówienie na :

coronado cherry x 4

orange squeeze x 1

hawaiian gardens x 1

 

z czego cherry jest : 1 dla Apal (z tego co widzę, jaśminowego nie ma, i nie pamiętam jakie jeszcze chciałaś?), 1 dla kashmere, 1 dla mnie... i nie pamiętam czy niumen chciałeś ten zapaszek, czy niekoniecznie.

 

Jakbyście chcieli, proszę dajcie mi znać, a ja zbiorczo zamówię u MiniJacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...