Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

a tak poza tym ... no właśnie :D kiedy spocik

 

może jutro o 20-tej koniec JPII???

 

 

a może w przyszłym tyg w czwartek ... bo antybiotyki i stanie na parkingu nie idą w parze :D i do tego czasu może Ayo wróci :P

 

 

a kto każe Ci pić? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a może w przyszłym tyg w czwartek ... bo antybiotyki i stanie na parkingu nie idą w parze :D i do tego czasu może Ayo wróci :P

 

myślę, że przyszły czwartek będzie w sam raz więc układać plany pod spota i kurować się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Jego Forumowatość ;)  ale proponuję 13 lub 14 marca, czyli za tydzień. Komu pasuje?

wiem komu nie pasuje bo 14-15.03 jest rajd przedwiośnia i na kacu może być ciężko. Ewentualnie małe dwa piwka 13.03 jestem za:-)

 

 

 

W przyszły czwartek może i ja bym wpadł jak będzie czym :)

 

super wpadaj obojętnie czym (znaczy obojętnie którą imprezą:-)

 

Ostatnio doszły mnie słuchy, że niektórzy nie pojawiają się na spotach, bo zbyt mało zacną furę mają albo dziwna atmosfera panuje na spocie i nie mam pojęcia o co chodzi. Każde subaru jest fajne a na spocie nie tylko auta z plejadami się przewijają. Dodatkowo mi atmosfera na spotach się bardzo podoba ale może ja dziwny jestem. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio doszły mnie słuchy (...) 

 

 

Ostatnio zauważyłam, że coś w tym jest, bo na moje pozdrowienia na drodze inne Subaru nie odpowiadają, w tym forumowe ... a może młodzież nie zna zwyczaju :blink:

 

... albo nie rozpoznaje, że ciężarówka z naklejkami to też Subaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jestem Jego Forumowatość ;)  ale proponuję 13 lub 14 marca, czyli za tydzień. Komu pasuje?

wiem komu nie pasuje bo 14-15.03 jest rajd przedwiośnia i na kacu może być ciężko. Ewentualnie małe dwa piwka 13.03 jestem za:-)

 

 

 

W przyszły czwartek może i ja bym wpadł jak będzie czym :)

 

super wpadaj obojętnie czym (znaczy obojętnie którą imprezą:-)

 

Ostatnio doszły mnie słuchy, że niektórzy nie pojawiają się na spotach, bo zbyt mało zacną furę mają albo dziwna atmosfera panuje na spocie i nie mam pojęcia o co chodzi. Każde subaru jest fajne a na spocie nie tylko auta z plejadami się przewijają. Dodatkowo mi atmosfera na spotach się bardzo podoba ale może ja dziwny jestem. Co wy na to?

 

 

2 piwka nie są złe ... może łatwiej będzie w sobotę jechać :D

 

A co do klimatu, fur itd :D no fakt nie każdy ma dystans i rozumie wcinanie babeczek, ptysiów ze spojlera i straszenie ludzi na ulicy :D:facepalm::biglol:

 

 

 

albo nie rozpoznaje, że ciężarówka z naklejkami to też Subaru ;)

no widocznie masz zbyt zacną ciężarówkę i onieśmielasz nawet forumowiczów

 

 

Mi się wydaje że to o te loki i czerwoną szminkę chodzi :P

 

:icon_arrow: to co ...13go czy 20, 21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no fakt nie każdy ma dystans i rozumie wcinanie babeczek, ptysiów ze spojlera i straszenie ludzi na ulicy :D:facepalm::biglol:

 

ahh te miłe wspomnienia :-)

 

 


:icon_arrow: to co ...13go czy 20, 21?

 

myślę, że 13-tego w piątek :drunk:  będzie idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no fakt nie każdy ma dystans i rozumie wcinanie babeczek, ptysiów ze spojlera i straszenie ludzi na ulicy :D:facepalm::biglol:

 

ahh te miłe wspomnienia :-)

 

 

:icon_arrow: to co ...13go czy 20, 21?

 

myślę, że 13-tego w piątek :drunk:  będzie idealnie

 

 

13go piątek :D hmmm dla przesądnych to niby pechowy dzień - więc zostawcie karty kredytowe w domach bo nie wiadomo na ilu się skończy :D

 

SOPOT?

Browar miejski?

Czarna wołga?

 

czy inne propozycje :)

 

Teraz jestem inkoguto bo się pozbyłam świnek :P ... i już nikogo nie pozdrowię, żeby nikogo nie onieśmielać :biglol:

 

i foch :P

Edytowane przez AnYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ostatnio doszły mnie słuchy (...)

 

 

 

Ostatnio zauważyłam, że coś w tym jest, bo na moje pozdrowienia na drodze inne Subaru nie odpowiadają, w tym forumowe ... a może młodzież nie zna zwyczaju :blink:

 

... albo nie rozpoznaje, że ciężarówka z naklejkami to też Subaru ;)

To wina Tuska, wrróć to wina samochodu. Jak jeździłem imprezą to nawet nie forumowicze odpowiadali, a teraz w brz nie ma na co liczyć.

Dla forumowiczów jestem niewidzialny :(

 

rybek, ten rajd przedwiośnia to po dużym wyrypie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi niestety w sobote jest prolog na giełdzie w Pruszczu po szutrze co pewnie bedzie wyrypem wiec słabo widzę tam twoje cacko...

Reszta odcinków czyli niedziela powinna być ok:-) Rusocin zastawna i lotnisko pruszcz to odcinki niedzielne.

 

Zapraszam do kibicowania bo kilka subaru bedzie:-)

Edytowane przez rybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...