Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno pod marketem są wydzielone trasy ruchu znaki linie i takie tam i za ich ignorowanie jest do 500PLN

 

Panowie spojrzeli w dowód i jeden mówi uuu ponad 200 koni więc pewnie nawet z 15 spali więc jak mu odpowiedziałem, że teraz to spala ze 30 i ma grubo ponad 300KM to zrobili się milsi:-)pewnie z litości:-)

za takie cos moga podobno dowod zabrac,

pierwsze przykazanie: jak misie pytaja o moc, zawsze odpowiadac tyle ile wpisane w dowodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podobno pod marketem są wydzielone trasy ruchu znaki linie i takie tam i za ich ignorowanie jest do 500PLN

 

A to nie jest jakaś "strefa ruchu" i patrząc na film - to równie dobrze mogłeś szukać tych znaków poziomych pod śniegiem a na ustąpienie pierwszeństwa - no nic jednak nie jechało :D 

trzeba pomyśleć nad jakimś placem zamkniętym gdzie za flachę by nas jakiś cieć wpuścił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

misie pojawily się...

I oczywiście zatrzymali tylko mnie a jak wysiadlem z auta do kontroli to parking opustoszał i nie było żadnego BMW.

Po wstępnej propozycji 500 PLN i kontroli wszystkich dokumentów oraz dłuższej pogadance pojechałem "wolno" a tu dogania mnie Platon pozdrawiając mnie długimi więc pojechaliśmy się poślizgać w bardziej przyjazne miejsce ale po 2 godzinkach przyjechały dwie BMKi więc zrobiło się ciasno.

Dzięki wszystkim za miłego spota i dopiero do domciu wróciłem. Jednak coś w człowieka wstępuje jak biało za oknem.

Jak zobaczylam ze jadą na kogucie to skończyłam "latać" i probowalam podjechac do Ciebie i ostrzec gdy kreciles 360 ale nie udalo mi sie jakos zwrocic Twojej uwagi wiec szybko oddaliłam się w stronę wyjazdu na Gdynię.

Ciekawe skad sie wzieli - ochrona czy klienci dali cynk :(

Swoją drogą linii to tam żadnych widać nie było ale gadaj z nimi... Widać że bojowo nastawieni skoro zaczęli z wysokiego C z tym 500zł.

PS:w ramach anegdoty - w pewnym momencie po parkingu zaczęła latać nawet taxi (nowa vectra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak zobaczylam ze jadą na kogucie to skończyłam "latać" i probowalam podjechac do Ciebie i ostrzec gdy kreciles 360 ale nie udalo mi sie jakos zwrocic Twojej uwagi wiec szybko oddaliłam się w stronę wyjazdu na Gdynię.

 

no to przynajmniej wiadomo czyj ładny forek śmigał pod Auchan

 


Ciekawe skad sie wzieli - ochrona czy klienci dali cynk :( Swoją drogą linii to tam żadnych widać nie było ale gadaj z nimi... Widać że bojowo nastawieni skoro zaczęli z wysokiego C z tym 500zł.

 

Mieli zgłoszenie z Auchan więc musieli podjechać... No jak wyskoczyli z tym pięćset to im powiedziałem, że nie ma się co od razu tak negatywnie nastawiać :D  i rozmowa poszła w lepszym kierunku :-)

 

 

za takie cos moga podobno dowod zabrac, pierwsze przykazanie: jak misie pytaja o moc, zawsze odpowiadac tyle ile wpisane w dowodzie ;)

oczywiście się wie ale jeszcze ważniejsze jest wyczucie sytuacji i gadka :-)

 

Szczerze mówiąc to nie mam do nich żalu i mówili, że pewnie by nie było zgłoszenia gdyby nie skala wozów bawiących się na parkingu bo jak klienci chcieli wrócić do auta i opuścić parking to musieli zaryzykować życie ale subarowicze byli w miarę grzeczni :rolleyes:

 

Dużo milszy obraz był pod realem więc oczywiście dzisiaj...może...wieczorem? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc oczywiście dzisiaj...może...wieczorem? o której? Okolice 22:00?

 

Idealnie :-) Masz już zimówki?

 

 

 

jacys chetni na NmNP 10tego ?

 

ja mam zaplanowany Borsk na 10.01.15 i zapraszam bo fajnie jest i bezpiecznie

 

 

DATA: 10.Stycznia.2015

OTWARCIE BRAMY: 8:00

ZAMKNIĘCIE BRAMY: 10:00

START PIERWSZEJ ZAŁOGI:10:15

ZAPISY OD : 27.12.2014 DO 08.01.2015

 

KOSZT: 100zł

MAX ZAŁÓG: 40 (więcej do dogadania)

MINI ZAŁÓG: 24

 

Można przesyłać maila na adres - rusocincup@gmail.com - w którym będzie podane zgłoszenie w postaci ( Imię Nazwisko lub nick nazwa pojazdu oraz klasa)

lub od razu wpłacać pieniądze na konto z tytułem ( Imię Nazwisko lub nick nazwa pojazdu oraz klasa).

 

Pieniądze tak czy siak wpłacamy.

 

Nr. Konta. - 46 1940 1076 6130 9890 0000 0000. - O dane pisać na maila

 

link do oryginału (na życzenie kropka...) http://www.rajdowetrojmiasto.pl/viewtopic.php?t=3469

Edytowane przez rybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

więc oczywiście dzisiaj...może...wieczorem? o której? Okolice 22:00?

Idealnie :-) Masz już zimówki?

 

 

jacys chetni na NmNP 10tego ?

ja mam zaplanowany Borsk na 10.01.15 i zapraszam bo fajnie jest i bezpiecznie

 

 

DATA: 10.Stycznia.2015

OTWARCIE BRAMY: 8:00

ZAMKNIĘCIE BRAMY: 10:00

START PIERWSZEJ ZAŁOGI:10:15

ZAPISY OD : 27.12.2014 DO 08.01.2015

 

KOSZT: 100zł

MAX ZAŁÓG: 40 (więcej do dogadania)

MINI ZAŁÓG: 24

 

Można przesyłać maila na adres - rusocincup@gmail.com - w którym będzie podane zgłoszenie w postaci ( Imię Nazwisko lub nick nazwa pojazdu oraz klasa)

lub od razu wpłacać pieniądze na konto z tytułem ( Imię Nazwisko lub nick nazwa pojazdu oraz klasa).

 

Pieniądze tak czy siak wpłacamy.

 

Nr. Konta. - 46 1940 1076 6130 9890 0000 0000. - O dane pisać na maila

 

 

ty to organizujesz czy to cytat? jak cytat to napisz skąd ....

borsk w rusocinie? :D

Edytowane przez kropkowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zaplanowany Borsk na 10.01.15 i zapraszam bo fajnie jest i bezpiecznie z kim się kontaktować ?

wyedytowałem i dodałem info powyżej

 

ja mam zaplanowany Borsk na 10.01.15 i zapraszam bo fajnie jest i bezpiecznie

na zrobienie 5 kolek szkoda paliwa :P

 

zależy od podejścia dojazdówka tutaj w 2 strony to 130 km a u do NMnP jest z 900 km

18.01. jest otwarty dzień w RL więc też warto się wybrać

Edytowane przez rybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zależy od podejścia dojazdówka tutaj w 2 strony to 130 km a u do NMnP jest z 900 KM 18.01. jest otwarty dzień w RL więc warto się wybrać

130 na dojazd + to co na borsku czyli w 140 sie zamkniesz

a na RL mysle, ze sie wybiore ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask tylko dla swojego dobrego samopoczucia. ja kiedys bylem zarowno Forkiem (obnizonym na sprezynach STI) jak i Impreza, bylo w obu przypadkach fajnie. 

 

Polecam mozna poprobowac np. "jak szybko da sie wejsc Forkiem w ten zakret" :) albo "czy da sie zrobic Forkiem 'scandinavian flick' i Altonena " :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=fZv3El_fANU#t=19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki. A takie rzeczy jak kask? Potrzebne? Pierwszy raz się wybieram jakby co :) i jak się uda.

 

raczej kask nie będzie niezbędny ale lepiej jakiś zabrać w razie W. poniżej info co będzie w RL 18.01 (przeklejone z twarzoksiążki)

 

Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Akademia Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara oraz Kia Motors Polska Sp. z o.o. mają przyjemność zaprosić do udziału w drugiej edycji „Dnia Otwartego Rallyland”, która odbędzie się 18 stycznia 2015 roku w ośrodku szkoleniowym Rallyland zlokalizowanym w miejscowości Lipka k/Debrzna w woj. wielkopolskim. Inicjatywa ta skierowana jest do wszystkich miłośników sportów motorowych, a zwłaszcza tych, którzy nie mają świadomości, że w Polsce istnieją miejsca, w których można bezpiecznie trenować i rywalizować nie stwarzając zagrożenia dla innych użytkowników publicznych dróg.

W trakcie wydarzenia na terenie dawnego lotniska wojskowego, które dzisiaj jednocześnie jest ośrodkiem sportów motorowych oraz ośrodkiem doskonalenia techniki jazdy będzie można:

- skorzystać z profesjonalnie przygotowanych tras, na których każdy z uczestników spotkania wykorzystując własny samochód będzie mógł skonfrontować z konkurentami poziom swoich umiejętności jak też możliwości sprzętu;
- zapoznać się ze specjalistycznym sprzęt Inspekcji Transportu Drogowego wykorzystywany do pomiaru prędkości;
- sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu na jedynej w kraju Mobilnej Stacji Kontroli;
- wziąć udział w warsztatach poświęconych teorii techniki jazdy prowadzonych przez instruktorów Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara;
- skorzystać z symulatora dachowania i sprawdzić swój czas reakcji na trenażerze, a także zobaczyć wybuch poduszki powietrznej na symulatorze AirBagSIM;
- zobaczyć samochód wyścigowy KIA;
- powtórzyć zasady pierwszej pomocy z wykorzystaniem AED.

Nad bezpieczeństwem uczestników treningu czuwać będzie zespół profesjonalnych sędziów sportowych.

Wydarzenie jest elementem promocji bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz edukacji w zakresie bezpiecznych zachowań na drodze i stanowi część wspólnych działań ABJ Tomasza Kuchara i GITD na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jednym z celów jest uświadomienie społeczeństwu, iż drogi publiczne nie mogą być areną popisów kierowców ze sportowymi aspiracjami.

Wstęp na trening jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zaplanowany Borsk na 10.01.15 i zapraszam bo fajnie jest i bezpiecznie

 

Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest:
•nadesłanie zgłoszenia , co jest równoznaczne z akceptacją obowiązującego regulaminu,
•uiszczenie należnego wpisowego,
•umieszczenie na aucie numerów startowych oraz reklam partnerów treningu

mocno trzeba szpecic auto tymi naklejkami ? duze to to ? odkleja sie pozniej bez problemu ?

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

•umieszczenie na aucie numerów startowych oraz reklam partnerów treningu mocno trzeba szpecic auto tymi naklejkami ? duze to to ? odkleja sie pozniej bez problemu ?

 

nie ma się częgo bać bo nie ma problemu z tymi naklejeczkami

 

Ayo nie bądź aż taki wrażliwy dla swojej kupety bo naklejki to nie problem... aczkolwiek pewien kolega z evo nakleił sobie na RL naklejkę na słupek, żeby uchronić się przed porysowaniem słupka od krzaków ale za to odkleił naklejkę z bezbarwnym lakierem :facepalm:

Poniżej Rekin w Pełnym oklejeniu z ostatniego Borska :biglol:

0ec3ac3414ef.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...