Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Forek fail :(

wobec korka-giganta dziś na błędniku próbowałam ominąć go jadąc dębową do końca pod starą pralnię a później pod górkę ścieżką przez pole pod górę... no nic - nawet wyłączenie kontroli trakcji nie pomogło. podjechałam z 10m. i epic fail. oj chyba nie trasa terenowa a turystyczna się zapowiada... ktoś tam próbował podjeżdżać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziki, moze macie coś. Znajomi pilnie poszukuja do wynajecia kawalerki w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni. Coś w okolicy SKMki. Młode małżeństwo lekarsko-psychologiczne :-) kopsnijcie na PW jakbyscie mieli cos ciekawego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Francisza, czasem śmigam tamtędy jadąc z kartuskiej na PG (jeśli myślimy o tej samej trasie). Trzeba się dobrze fajerą nakręcić :D

 

chodzi o skrót między ulicą Dębową a Cygańska góra. Na PG to chyba skrót z cygańskiej góry do smoluchowskiego i sobieskiego - tam jest choć asfalt - odcinkowy ;)

 

tak to się zaczyna: http://maps.google.p...92,,0,3.29&z=16

a tak się kończy http://maps.google.pl/maps?q=gda%C5%84sk+d%C4%99bowa&hl=pl&ie=UTF8&ll=54.358951,18.619037&spn=0.001544,0.010568&sll=51.953751,19.134379&sspn=7.354537,21.643066&t=h&hnear=D%C4%99bowa,+Gda%C5%84sk,+pomorskie&layer=c&cbll=54.358948,18.619035&panoid=cUweo8vgWfgcJZG9wADXmw&cbp=11,352.7,,0,3.84&z=17

Edytowane przez Francisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mam nic przeciwko. Przyjdę w kapciach.

jak się skończył śnieg będzie można podriftować na błocie :P

tylko musiałby być za widna, bo nocą to środek pola/łąki więc ciemność egipska.

Edytowane przez Francisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że na cotygodniowy spot czwartkowy jeszcze trochę chętnych się zbierze. tym razem bardziej w klimacie terenowym. Niedawno były dni otwarte Forestera IV to może i Pan Robert lub Michał pojawiliby się testowym XT spróbować nowych forkowych możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż mnie zaciekawiło, by tam pojechać :)

 

jakiś spocik na dębowej?

może quattro podjedzie :D

 

jak tylko odbiorę Forka po suspension-liftingu (jakieś +5cm w stosunku do tego, co było przed liftem), to chętnie.

odkupię swoje wielkanocne winy przy okazji ;)

 

tzd chciał odfrunąć śnieżynką

no fajna fotka, skąd ona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro: "jeszcze gwarancja jest więc nie chcę tam nic grzebać" to ... lepiej nie.

 

Podłączenie kompa i sprawdzenie błędów, parametrów to nie grzebanie.

 

"jeszcze gwarancja jest więc nie chcę tam nic grzebać" tyczyło się zakładania czujnika doładowania, bo to już przez odpowiednie włądze mogłoby się kwalifikować do odmowy naprawy w ramach gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś padło hasło "czy jedziemy na hamownie".

 

Wiadomo, im nas więcej tym lepsze ceny wynegocjujemy - mowa oczywiście o znanym miejscu w Kosakowie.

 

Ja dziś naprawiłem boost w imprezie, ładuje ładne 1 bar albo i więcej jak się chce, utrzymuje doładowanie do końca, w sumie to bym ją zmierzył, czy ma te 280KM i 343NM, które rzekomo kiedyś miała :)

 

Czy są inni chętni na grupowy pomiar i przy okazji spot sobotni, powiedzmy po weekendzie majowym, 11 czy 18 maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro: "jeszcze gwarancja jest więc nie chcę tam nic grzebać" to ... lepiej nie.

 

Podłączenie kompa i sprawdzenie błędów, parametrów to nie grzebanie.

 

"jeszcze gwarancja jest więc nie chcę tam nic grzebać" tyczyło się zakładania czujnika doładowania, bo to już przez odpowiednie włądze mogłoby się kwalifikować do odmowy naprawy w ramach gwarancji

 

przekonałeś mnie

mam kabel i soft możemy popróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli hamujemy Autka :D

 

proponuję drugą lub trzecią sobotę maja.

Zapytam o hamowanko 7 aut, nie chce wtopy jak kiedyś. Nagle ię wycofało kilka osób i tylko przypadek sprawił, że ktoś okazyjnie się podłączył. A koleżanka z Forekiem 2.0D też zainteresowana?

 

Pozdrawiam

 

Ja dziś naprawiłem boost w imprezie,

w bardzo, powiedzmy specyficzny sposób ;)

 

Nareszcie dzsiaj było ciepło, zacznę uwalniać garaż od wszechobecnej graciarni.

Kropek, czy jak założę Ic z STI to muszę remapować? Teoretycznie zwiększa się pojemność okładu dolotowego.

Nawet nie wiem od czego zacząć, chyba od CAI,

 

Pozdrawiam

 

"jeszcze gwarancja jest więc nie chcę tam nic grzebać" tyczyło się zakładania czujnika doładowania, bo to już przez odpowiednie włądze mogłoby się kwalifikować do odmowy naprawy w ramach gwarancji

nie zgadzam się, czujnik doładowania jest oryginalnym akcesorium subaru. Mam taki, mam oryginalną instrukcję.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze gwarancja jest więc nie chcę tam nic grzebać" tyczyło się zakładania czujnika doładowania, bo to już przez odpowiednie włądze mogłoby się kwalifikować do odmowy naprawy w ramach gwarancji

zakładałem taki u siebie swego czasu i gwarancja się ostała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...