Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co, na przyszłość, mam przewody hamulcowe - co prawda oryginalne gumowe ale sprawne - w garażu.

 

Dziś po raz pierwszy w życiu korzystałem z Assistance. AWD bez kolca na lodzie nie daje rady, uwaga na "polne drogi" na Kaszubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWD bez kolca na lodzie nie daje rady, uwaga na "polne drogi" na Kaszubach.

 

Czyzbys robil rozeznanie odcinkow :?: :twisted:

 

 

Byłem na jakiejś dojazdówce. Zrobiło mi się bardzo ciepło, gdy oczyma wyobraźni widziałem rolkę, turlając się ze skarpy.

Aha prędkość - może 40?

 

 

To nie wygląda niby tak źle, ale cała droga to lity lód. Zatrzymałem się na resztce śniegu i wolałem sam nie ruszać stamtąd, bo bym się normalnie zsunął. Dobrze, że mam assistance, i przyjechało i mnie wyciągneło na prostą równą drogę bez ryzyka zsunięcia się.

 

IMG_0787.JPG

 

IMG_0790.JPG

 

 

To była zresztą druga moja przygoda dziś. Z pierwszej wyciągał mnie traktor :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, jaki warsztat od zawieszeń polecicie w trójmieście (oprócz ASO oczywiście :mrgreen: )? Diagnostyka + wymiana (coś puka, pewnie jakaś tulejka) - ale idzie wiosna i się za porządek całości chce wziąć i powymieniać to co wymiany wymaga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie i Panowie

 

Gdyby ktos był chętny na zestaw BREMBO ( Tarcze przednie, zaciski, klocki, jarzma, wezyki w oplocie) + kpl felg alu ATS DTM 17" to promocyjna cena 7500zł

Stara cena 9900zł

 

Pasuje do: LEGACY 2005>

Forester 2006>

Impreza

 

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...