Skocz do zawartości

Bulgotanie i 2.0 wolnossak


Gość splawikx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość splawikx

Mam Impreze MY06, 2.0 160KM, wolnossak. Czy mogę z tym silnikiem w jakiś sposób mogę osiągnąć efekt bulgotania? Czy wystarczy wymienić wydech? Teraz boxera i efekt bulgotania slychac tylko w miarę słabo jak dodaję gazu. Da się coś zdziałać? W końcu to Subaru, bulgotanie musi być słychać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wszystko napisane http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/21287-co-zrobic-zeby-subaru-na-bulgotalo/ potrzebujesz kolektor różnoodległościowy a wydechem samym nic nie zdziałasz. Po wymianie kolektora dopiero wydechem regulujesz głośność itp parametry bulgotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wystarczy wpisać w gogle kolektor LEGACY 2.2 i wyświetli się kupę tematów na temat modowania wydechu w wolnossaku. Ja u siebie w 2.5RS miałem sam kolektor z jednym katalizatorem z LEGACY 2.2, potem wolny przelot i na końcu mały tłumik WM port z silenserem. Zmieniłem wydech na oryginał z dwoma katami, dwiema sondami i powoli zaczynam zastanawiać się czy dobrze zrobiłem i czy sprzedawać stary kolektor bo wrażenia akustyczne były mega niepowtarzalne. Każdy na ulicy oglądał się bo nawet z zamkniętymi oczami było wiadomo że leci subaryna. Dźwięk jak najbardziej imitujący turbodoładowanego boxera.

Zdjęcie mojego starego wydechu:

1e96294663d97d48med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...