Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Atakowaliby go tam wszyscy. PO, Tuska, Bronka itd. I tak by wygladała cała debata. Co by nie zrobił, to by wypadł źle. I tu się zgodzę, że zadecydowała kalkulacja :) lepiej było poopowiadać bajki, dlaczego go nie ma.

 

Swoją ścieżką, czy on tej debaty potrzebuje? Po co? To reszta jej potrzebowała.

Nie mogą być pewni drugiej tury? Jedyne czego nie mogą być pewni, to zwycięstwa w I turze. To, że wygra, jest pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atakowaliby go tam wszyscy. PO, Tuska, Bronka itd. I tak by wygladała cała debata. Co by nie zrobił, to by wypadł źle. I tu się zgodzę, że zadecydowała kalkulacja :) lepiej było poopowiadać bajki, dlaczego go nie ma.

 

Swoją ścieżką, czy on tej debaty potrzebuje? Po co? To reszta jej potrzebowała.

Nie mogą być pewni drugiej tury? Jedyne czego nie mogą być pewni, to zwycięstwa w I turze. To, że wygra, jest pewne.

Debata to nic innego, jak jeden z elementów procesu demokratycznego. Nie odniosłem wrażenia, żeby wszyscy uczestnicy mieli negatywny przekaz. Czy potrzebował tej debaty?

Zaprzeczył demokracji, wolności. Nie udowodnił swojej "lepszości". Pytanie zatem powinno brzmieć: Dlaczego nie było Prezydenta?. Wybrał krzesło w Polsacie ... :( I co jeszcze pamiętamy z kampanii za 10 mln? Puste autokary, Inowrocław i chłopaka z krzesłem na wiecu. To nie jest polityka. W cieniu naszych wyborów Merkel wyściska się z Putinem i berliński sąd utrzymał pozycję niemieckiej wieprzowiny na rynku rosyjskim. To jest polityka.

 

mały edit:

Umyka nam, że rejestrując się w PKW był takim samym kandydatem, jak pozostali. Kandydatem, który miał kartę przetargową w postaci kadencji prezydenckiej. Wybór terminu wyborów w dniach, kiedy cały świat wokół nas zajmuję się rocznicą wybuchu wojny, żeby budować relacje - my znowu zajmujemy się naszą małostkowością. Polak jednak i przed szkodą i po szkodzie ... Także w tym świetle konkurs na prezydenta ... szkoda słów.

Edytowane przez Riplej
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosy przecież już są liczone, żeby nie było takiej wtopy jak ostatnio :)

coś w tym jest :

 

UJAWNIAMY! Skandal w Jeleniej Górze. Przewodnicząca okręgowej komisji wyborczej już wie: Wybory wygra Bronisław Komorowski

 

opublikowano: 2 godziny temu · aktualizacja: godzinę temu

 

Szefowa okręgowej komisji wyborczej w Jeleniej Górze jest przekonana, że wybory w pierwszej turze wygra Bronisław Komorowski. Tłumaczyła to przedstawicielom komisji obwodowych w czasie kursów organizowanych przed wyborami prezydenckimi – dowiedział się portal wPolityce.pl. Do skandalicznej sytuacji doszło pod koniec kwietnia.

 

Skandaliczną sytuację w Jeleniej Górze potwierdza nam Andrzej Łuczak, który jest pełnomocnikiem PiSu odpowiedzialnym za delegowanie członków komisji wyborczych.

 

 

Uczulałem członków komisji, z którymi miałem kontakt, żeby dopytywali jak będzie wyglądała druga tura wyborów. Niektórzy członkowie komisji sygnalizują, że w dniu drugiej tury nie będą mogli pracować w komisjach

 

— tłumaczy portalowi wPolityce.pl Łuczak.

 

To, czego członkowie komisji się dowiedzieli, budzi niepokój.

 

 

W czasie szkoleń zapoznawczych w gminie, 20 kwietnia, przedstawiciele lokalnych władz jednak mówili: jaka druga tura? Dajcie spokój…

 

— mówi nasz rozmówca.

 

Dodaje, że to go zdziwiło. Uczulał więc tym bardziej, żeby tej sprawy pilnowano. Jak wskazuje Łuczak do sprawy wrócono na kolejnym szkoleniu, dla przewodniczących i wiceprzewodniczących komisji obwodowych.

 

 

Tym razem szkolenie prowadziła Ewa Szymańska-Habzda, która jest przewodniczącą Okręgowej Komisji Wyborczej w Jeleniej Górze. To jest członek wojewódzkiej komisji wyborczej, działająca od lat i od lat zajmująca się również szkoleniami. Ta Pani wprost pytana, jak poradzić sobie z członkami, którzy nie mogą zasiadać w komisji w czasie drugiej tury, odpowiedziała: proszę państwa, drugiej tury nie będzie, wygra ten, który jest obecnym prezydentem

 

— relacjonuje nasz rozmówca. Dodaje, że informacje o reakcji Ewy Szymańskiej-Habzdy zupełnie go zaskoczyły.

 

Łuczak dodaje, że osoby, które były obecne w czasie szkolenia i słyszały wypowiedź sędzi, były przekonane, że mówiła ona na poważnie, że tu nie ma miejsca na żart.

 

 

Odebrałem kilka sygnałów po tym szkoleniu, ludzi wzburzonych tym, co mówiła pani sędzia. Jej słowa odebrano na serio. Osoby, które były na miejscu, przyznawały, że były zszokowane. Mam z kilku źródeł informacje, że takie słowa padły. Oczywiście, gdy dzwoniłem w tej sprawie do PKW usłyszałem, że nic takiego nie miało miejsca

 

— tłumaczy nam Łuczak.

 

Dodaje, że w jego regionie od dawna są problemy z działaniami PKW. Również w czasie wyborów samorządowych widać było wiele nieprawidłowości wyborczych. Nieprawidłowości w tej sprawie zostały zgłoszone do prokuratury.

 

Czytając relacje ze szkolenia i słów Szymańskiej-Habzdy rodzi się pytanie, jak wielu członków PKW ma takie podejście? Ilu ludzi odpowiedzialnych za rzetelne wybory już wie, że prezydent Komorowski wygra?

 

Bronisław Komorowski od wielu dni zachęca: zakończy wybory w pierwszej turze! Czyżby jednak był to apel do komisji wyborczej?

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Głosy przecież już są liczone, żeby nie było takiej wtopy jak ostatnio :)

coś w tym jest :

 

 

 

UJAWNIAMY! Skandal w Jeleniej Górze. Przewodnicząca okręgowej komisji wyborczej już wie: Wybory wygra Bronisław Komorowski

 

opublikowano: 2 godziny temu · aktualizacja: godzinę temu

 

Szefowa okręgowej komisji wyborczej w Jeleniej Górze jest przekonana, że wybory w pierwszej turze wygra Bronisław Komorowski. Tłumaczyła to przedstawicielom komisji obwodowych w czasie kursów organizowanych przed wyborami prezydenckimi – dowiedział się portal wPolityce.pl. Do skandalicznej sytuacji doszło pod koniec kwietnia.

 

Skandaliczną sytuację w Jeleniej Górze potwierdza nam Andrzej Łuczak, który jest pełnomocnikiem PiSu odpowiedzialnym za delegowanie członków komisji wyborczych.

 

 

Uczulałem członków komisji, z którymi miałem kontakt, żeby dopytywali jak będzie wyglądała druga tura wyborów. Niektórzy członkowie komisji sygnalizują, że w dniu drugiej tury nie będą mogli pracować w komisjach

 

— tłumaczy portalowi wPolityce.pl Łuczak.

 

To, czego członkowie komisji się dowiedzieli, budzi niepokój.

 

 

W czasie szkoleń zapoznawczych w gminie, 20 kwietnia, przedstawiciele lokalnych władz jednak mówili: jaka druga tura? Dajcie spokój…

 

— mówi nasz rozmówca.

 

Dodaje, że to go zdziwiło. Uczulał więc tym bardziej, żeby tej sprawy pilnowano. Jak wskazuje Łuczak do sprawy wrócono na kolejnym szkoleniu, dla przewodniczących i wiceprzewodniczących komisji obwodowych.

 

 

Tym razem szkolenie prowadziła Ewa Szymańska-Habzda, która jest przewodniczącą Okręgowej Komisji Wyborczej w Jeleniej Górze. To jest członek wojewódzkiej komisji wyborczej, działająca od lat i od lat zajmująca się również szkoleniami. Ta Pani wprost pytana, jak poradzić sobie z członkami, którzy nie mogą zasiadać w komisji w czasie drugiej tury, odpowiedziała: proszę państwa, drugiej tury nie będzie, wygra ten, który jest obecnym prezydentem

 

— relacjonuje nasz rozmówca. Dodaje, że informacje o reakcji Ewy Szymańskiej-Habzdy zupełnie go zaskoczyły.

 

Łuczak dodaje, że osoby, które były obecne w czasie szkolenia i słyszały wypowiedź sędzi, były przekonane, że mówiła ona na poważnie, że tu nie ma miejsca na żart.

 

 

Odebrałem kilka sygnałów po tym szkoleniu, ludzi wzburzonych tym, co mówiła pani sędzia. Jej słowa odebrano na serio. Osoby, które były na miejscu, przyznawały, że były zszokowane. Mam z kilku źródeł informacje, że takie słowa padły. Oczywiście, gdy dzwoniłem w tej sprawie do PKW usłyszałem, że nic takiego nie miało miejsca

 

— tłumaczy nam Łuczak.

 

Dodaje, że w jego regionie od dawna są problemy z działaniami PKW. Również w czasie wyborów samorządowych widać było wiele nieprawidłowości wyborczych. Nieprawidłowości w tej sprawie zostały zgłoszone do prokuratury.

 

Czytając relacje ze szkolenia i słów Szymańskiej-Habzdy rodzi się pytanie, jak wielu członków PKW ma takie podejście? Ilu ludzi odpowiedzialnych za rzetelne wybory już wie, że prezydent Komorowski wygra?

 

Bronisław Komorowski od wielu dni zachęca: zakończy wybory w pierwszej turze! Czyżby jednak był to apel do komisji wyborczej?

 

No nie zapominaj o znikających długopisach :biglol:

Najsztub cytował fajny wywiad z "niezależną" założycielką RKW:

Pytanie prowadzącego:

- Czy Pani uważa że wybory będą sfałszowane ?

efektowna odp. Stankiewicz:

- Nie mamy powodu uważać, że nie będą. ;):yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Cytując klasyka: "Gdyby głupota umiała latać, niektórzy latali by jak gołębica" :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duda w debacie cienko

dziś u okupanta wsi24 - dobra orka- nawet TW Stokrotka nie dała rady a i jej się dostało :biglol:

- Jeśli ludzie powiedzą, że chcą bardzo niskich podatków to Pan to zrobi?
- Proszę Pani, w kwestii podatków  referendum
się nie przeprowadza

 

za to wariat nad wariaty Braun w TVP Info niezawodny  - jak to on pojechał po wszystkim łacznie z rodziną własną co pracuje na Woronicza

"Cóż jest w tym obraźliwego, że Pani Premier Kopacz jest kryminalistką?"  - bardzo ładnie i zgrabnie to wytłumaczył

a Kraśko który miał z nim rozmawiać - dezercja :biglol:

ale nie dziwota facet moze i oszołom ale wygadany i z wielką wiedzą

 

-------------------------------------------------------------------

 

 

Bukmacerek ale jak baba tak powiedziała to co ? SF ? zbiorowe urojenia ? UFO ich porwało ? takie informacje powinny być sprawdzane i tyle w temacie

ps:

tak wiadomix za rządów PiSu było by to pewne info za PO to zmyślone brednie :biglol:

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gumas_72 kolejny cytat z naszego aviatora po wyborach samorządowych:

 

- Ma Pan dowody że wybory były sfałszowane ?

- Tak. Mamy świadków.

- Co mówią ci świadkowie?

- Że wybory były sfałszowane.

 

Powiedzieć coś jest łatwo, ale trzeba mieć jakieś dowody. Historie o znikających długopisach, jakiś szkoleniach itd. bez poparcia ich dowodami to jakoś słabo. To ja chyba bardziej wieże w UFO i to zbiorowe urojenie, co pisałeś. Po wyborach dopiero się zacznie :yahoo:  Już czekam na aviatora i jego kolejny zespół do zbadania fałszerstw wyborczych. To już nie są urojenia, ale choroba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gumas_72 kolejny cytat z naszego aviatora po wyborach samorządowych:

 

- Ma Pan dowody że wybory były sfałszowane ?

- Tak. Mamy świadków.

- Co mówią ci świadkowie?

- Że wybory były sfałszowane.

 

Powiedzieć coś jest łatwo, ale trzeba mieć jakieś dowody. Historie o znikających długopisach, jakiś szkoleniach itd. bez poparcia ich dowodami to jakoś słabo. To ja chyba bardziej wieże w UFO i to zbiorowe urojenie, co pisałeś. Po wyborach dopiero się zacznie :yahoo:  Już czekam na aviatora i jego kolejny zespół do zbadania fałszerstw wyborczych. To już nie są urojenia, ale choroba :(

 

Bukmacerek ok wszystko podczas samorządowych działało ok stąd te zwolnienia i liczenie głosów przez tydzień czy nawet dwa tygodnie :lol:  nic się nie stało, Polacy nic się nie stało

ps:

sięganie po Maciore przez ciebie jest porównywalne ze spotem anty Duda - ja moge zawszę sięgnać po wypowiedzi głównego wariata Niesiołka- tylko co to da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram 99,9% wypowiedzi Pana Profesora Niesiołowskiego.Trafiają w sedno sprawy i problemu.Także nie rozumiem Gumas dlaczego nazywasz mojego idola wariatem B)

ty tak serio ?

 

Stefan Niesiołowski z Platformy Obywatelskiej skomentował najnowszy spot wyborczy kandydata PiS na prezydenta Andrzeja Dudy. - Z jego szpary oralnej wypływają pokłady chamstwa - stwierdził polityk PO w telewizji Superstacja.
Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Popieram 99,9% wypowiedzi Pana Profesora Niesiołowskiego.Trafiają w sedno sprawy i problemu.Także nie rozumiem Gumas dlaczego nazywasz mojego idola wariatem B)

ty tak serio ?

 

Stefan Niesiołowski z Platformy Obywatelskiej skomentował najnowszy spot wyborczy kandydata PiS na prezydenta Andrzeja Dudy. - Z jego szpary oralnej wypływają pokłady chamstwa - stwierdził polityk PO w telewizji Superstacja.

 

 

Szpara oralna to przecież początek przewodu pokarmowego zwany również ustami ;) Czysta biologia,Pan Profesor jest przecież biologiem.

Nie widziałem ostatniego spota Pana Dudy więc nie wiem czy jest tam chamstwo czy go nie ma,póki co wierzę Stefanowi ;) O właśnie leciało,może to chodzi o aluzje ,że Bronek siedzi pod żyrandolem i nic nie robi?Dla wyborców PISu to zapewne prawda,dla zwolenników Bronisława zapewnie fałszywe chamstwo.Wszystko zależy od punktu siedzenia.

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu jak dla ciebie mówienie o siedzeniu pod żyrandolem jest porównywalne z nazywaniem twarzy (ust) szparą oralną to prawdę powiedziawszy brak mi słów.

ps:

rozumiem, że jak przychodzą pacjenci do Ciebie tez prosisz ich o otworzenie szpary oralnej ?

 

---------------------------------------

 

Kiedy na początku 2010 roku zapytano szefa rządu Donalda Tuska, czy ... na urząd prezydenta, ten odpowiedział, że nie chce być "strażnikiem żyrandola".

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Popieram 99,9% wypowiedzi Pana Profesora Niesiołowskiego.Trafiają w sedno sprawy i problemu.Także nie rozumiem Gumas dlaczego nazywasz mojego idola wariatem B)

ty tak serio ?

 

Stefan Niesiołowski z Platformy Obywatelskiej skomentował najnowszy spot wyborczy kandydata PiS na prezydenta Andrzeja Dudy. - Z jego szpary oralnej wypływają pokłady chamstwa - stwierdził polityk PO w telewizji Superstacja.

 

Jak dla mnie to Niesiołowski mówi prawdę, tylko używa języka takiego jakim posługuje się Pis, i to niektórych denerwuje. Jak my rzucamy gnojem to jest dobrze, ale jak w nas rzucają to już nie. Niesiołowski nie tworzy jakiś urojeń, nie organizuje jakiś zespołów, nie podważa legalności rządu i prezydenta. Jaroslaw zachowuje się jak oderwany od rzeczywistości i chyba uważa się za Premiera, Prezydenta w jednym. Dzisiaj w mainstreamie pokazywali fragment z niezależnej TV Trwam jak Jaruś stawiał warunki na jakich Duda będzie debatował z Komorowski :o :o :o  Jeśli już to mógł wypowiedzieć się Duda, a nie facet który jest zwykłym posłem. Ja ostatni spot Prezydenta uważam za idealnie trafiony. Podejrzewam ze Jarek jest tak oderwany od rzeczywistości, ze se umyślił wygraną Dudy i to że, potem zrzeknie się stanowiska na rzecz Jarka ;):biglol: :biglol:

Edytowane przez bukmacerek
  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukmacerek sory chłopie ale nie dziwie się, że Niesiołowski z oralnym otworem do ciebie trafia - po przeczytaniu tego co piszesz szkoda to nawet komentować co ty tam sobie uroiłeś w głowie :biglol:

 

ps:

chce w debacie Kaczor swojego dziennikarza - to źle ? bo najlepiej jak by Dudę przepytywali Lis, Stokrotka i Kraśko wspierani z fotela tylnego Gugałą :biglol:


 

Jak dla mnie to Niesiołowski mówi prawdę, tylko używa języka takiego jakim posługuje się Pis,



 

można poprosić o przykład czy znów kłamiesz ?

kto i kiedy powiedział ze Bul Komorowski ma otwór oralny zamiast ust ? lub coś podobnie chamskiego

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Niesiołowski mówi prawdę, tylko używa języka takiego jakim posługuje się Pis, i to niektórych denerwuje. Jak my rzucamy gnojem to jest dobrze, ale jak w nas rzucają to już nie. Niesiołowski nie tworzy jakiś urojeń, nie organizuje jakiś zespołów, nie podważa legalności rządu i prezydenta. 

 

 

Trafiłeś w samo sedno.

PIS i przyległości w swojej całej zbitej masie przyzwyczaili wszystkich,że "IM WOLNO WIĘCEJ"!  A jak się wypowie jeden człowiek z Platformy ,który nie boi się nazwać rzeczy po imieniu to lament.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hehe,teraz pokazują jak się ten ruski supernowoczesny tank ,mam nadzieję,że zatarasuje całą paradę :biglol:

PS. w razie czego na moje usta proszę mówić szpara oralna,mnie to nie przeszkadza :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gumas jeśli ktoś kłamie to chyba ty jak np. dzisiaj z ustawą budżetową Jak ci juz tu wyjaśniono cytat na który sie powołujesz jest określeniem naukowym, a PiS szparą gębową aviatora mówi o mordercy Tusku, podważa legalność władzy , oskarża wszystkich o współpracę z agentami itd. Kłamią ci prosto w twarz, a ty mówisz ze manna z nieba leci.

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Panie Niesiołowski jaka dziś pogoda? Ładna?

- To obrzydliwa, chamska, ohydna nadinterpretacja tych ohydnych kłamliwych wszystko niszczących Pisowców, spektakl kłamstwa, obłudy, krętactwa tego szkodnika Kaczyńskiego, tego małego, jątrzącego jadem i nienawiścią paranoika, przegranego nieuka.

 

 

Tyle ten świr ma do powiedzenia na każdy temat, panowanie mu, lub co gorsze, tytułowanie go profesorem stawia kogoś takiego na równi ze zwolennikami Pani Profesor Pawłowicz... dramat, każdy ma swoich moherów :D

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...