Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czyli to o kim było?

 

Oczywiście, że miałem na myśli Peło. Nie ja jednak oskarżyłem ich o opłacanie hejterów, jak SUGERUJESZ I MNIE O TO BEZPODSTAWNIE OSKARŻASZ. 

 

Czy Ty naprawdę nie widzisz różnicy między mną a dziennikarzami Rzeczypospolitej  :question:. Chcesz dowodów? To zadzwoń - (+48 22) 628-34-01 do 9. Mam do Ciebie proste pytanie:

 

Dlaczego akurat JA mam udowodnić coś, co napisali w Rzeczypospolitej?

 

Czy potrafisz odpowiedzieć na moje proste pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli to o kim było?

 

 

Oczywiście, że miałem na myśli Peło. Nie ja jednak oskarżyłem ich o opłacanie hejterów, jak SUGERUJESZ I MNIE O TO BEZPODSTAWNIE OSKARŻASZ. 

 

Czy Ty naprawdę nie widzisz różnicy między mną a dziennikarzami Rzeczypospolitej  :question:. Chcesz dowodów? To zadzwoń - (+48 22) 628-34-01 do 9. Mam do Ciebie proste pytanie:[/size]

 

Dlaczego akurat JA mam udowodnić coś, co napisali w Rzeczypospolitej?[/size]

 

Czy potrafisz odpowiedzieć na moje proste pytanie?[/size]

O widzisz,teraz podałaś źródło, więc ok ;) chociaż nie wiem po co powielać nie sprawdzone wiadomości. Za to też jest paragraf;)

 

Gumas, na prawdziwego Polaka "by Gumas" ja nawet nie aspiruję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O widzisz,teraz podałaś źródło, więc ok chociaż nie wiem po co powielać nie sprawdzone wiadomości. Za to też jest paragraf;)

 

Znowu coś Ci się po....kićkało. :biglol: To nie ja podałem źródło, ale inny Forumowicz i to zanim zachciałeś, bym udowodnił, to, co napisał dziennikarz Rzeczpospolitej. Ja tylko co najwyżej źródło informacji PRZYPOMNIAŁEM.

 

Strasznie mnie ciekawi kogo poeta miał na myśli pisząc o powielaniu nie sprawdzonych wiadomości i strasząc paragrafami  :facepalm:

 

Niestety, chyba nigdy się tego nie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć czytając ten wątek :facepalm: To poważne oskarżenie. Masz jakieś DOWODY czy tak sobie z palca wyssałeś :question:

a moge sie powolac na anonimowego czlonka pisu ?

a tak powazniej to watek sie przewijal pare m-cy temu przez niektore media,

zreszta wystarczy wejsc na byle onet czy wp i poczytac komentarze, tam z z 80% to antyrzadowe wpisy wrzucane metoda kopiego-pastego,

stad mojego wnioski, no chyba, ze normalnym ludziom chce sie siedziec na portalach i wypisywac, ze wszystko jest wina zdrajcy tuska, niezaleznie czy komentuja wiadomosci ze swiata, kursy walut czy wydarzenia sportowe.

  • Lajk 2
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O widzisz,teraz podałaś źródło, więc ok chociaż nie wiem po co powielać nie sprawdzone wiadomości. Za to też jest paragraf;)

Znowu coś Ci się po....kićkało. :biglol: To nie ja podałem źródło, ale inny Forumowicz i to zanim zachciałeś, bym udowodnił, to, co napisał dziennikarz Rzeczpospolitej. Ja tylko co najwyżej źródło informacji PRZYPOMNIAŁEM.

 

Strasznie mnie ciekawi kogo poeta miał na myśli pisząc o powielaniu nie sprawdzonych wiadomości i strasząc paragrafami :facepalm:

 

Niestety, chyba nigdy się tego nie dowiem.

Ufff.... Udało Ci się uciec spod paragrafu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O widzisz,teraz podałaś źródło, więc ok chociaż nie wiem po co powielać nie sprawdzone wiadomości. Za to też jest paragraf;)

Znowu coś Ci się po....kićkało. :biglol: To nie ja podałem źródło, ale inny Forumowicz i to zanim zachciałeś, bym udowodnił, to, co napisał dziennikarz Rzeczpospolitej. Ja tylko co najwyżej źródło informacji PRZYPOMNIAŁEM.

Strasznie mnie ciekawi kogo poeta miał na myśli pisząc o powielaniu nie sprawdzonych wiadomości i strasząc paragrafami :facepalm:

Niestety, chyba nigdy się tego nie dowiem.

Ufff.... Udało Ci się uciec spod paragrafu :)
No nie ja pierwszy ostrzegałem przed nie sprawdzonymi oskarżeniami,to był rykoszet vice-versa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć czytając ten wątek :facepalm: To poważne oskarżenie. Masz jakieś DOWODY czy tak sobie z palca wyssałeś :question:

zreszta wystarczy wejsc na byle onet czy wp i poczytac komentarze, tam z z 80% to antyrzadowe wpisy wrzucane metoda kopiego-pastego,

 

 

 

33mmlbt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

O widzisz,teraz podałaś źródło, więc ok chociaż nie wiem po co powielać nie sprawdzone wiadomości. Za to też jest paragraf;)

Znowu coś Ci się po....kićkało. :biglol: To nie ja podałem źródło, ale inny Forumowicz i to zanim zachciałeś, bym udowodnił, to, co napisał dziennikarz Rzeczpospolitej. Ja tylko co najwyżej źródło informacji PRZYPOMNIAŁEM.

Strasznie mnie ciekawi kogo poeta miał na myśli pisząc o powielaniu nie sprawdzonych wiadomości i strasząc paragrafami :facepalm:

Niestety, chyba nigdy się tego nie dowiem.

Ufff.... Udało Ci się uciec spod paragrafu :)
No nie ja pierwszy ostrzegałem przed nie sprawdzonymi oskarżeniami,to był rykoszet vice-versa :)
Oczywiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

stad mojego wnioski, no chyba, ze normalnym ludziom chce sie siedziec na portalach i wypisywac, ze wszystko jest wina zdrajcy tuska, niezaleznie czy komentuja wiadomosci ze swiata, kursy walut czy wydarzenia sportowe.
 

 

Błąd w rozumowaniu. Dlaczego założyłeś, że w necie piszą tylko normalni ludzie? Poza tym ktoś może mieć takie hobby przechodzące w lekką obsesję, że wszystko im się z polityką kojarzy. 

 

Nie miałeś żadnego racjonalnego powodu, by twierdzić, że PiS wynajmuje hejterów i to od dawna. Sam to sobie wymyśliłeś. Tak właśnie rodzą się plotki...


 

 

No nie ja pierwszy ostrzegałem przed nie sprawdzonymi oskarżeniami,to był rykoszet vice-versa

 
A kto pierwszy OSTRZEGAŁ? Konfucjusz? :biglol:

Tentypjusz; )

 

 

Link poproszę.

 

Wiem, znowu się nie doczekam  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie miałeś żadnego racjonalnego powodu, by twierdzić, że PiS wynajmuje hejterów i to od dawna. Sam to sobie wymyśliłeś. Tak właśnie rodzą się plotki...

a jaki bylby racjonalny dowod ? anonimowa informacja ktora pozniej wydrukuje rzeczpospolita ?

nic sobie nie wymyslilem, takie wyciagnalem wnioski przegladajac fora.

Edytowane przez Ayo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

stad mojego wnioski, no chyba, ze normalnym ludziom chce sie siedziec na portalach i wypisywac, ze wszystko jest wina zdrajcy tuska, niezaleznie czy komentuja wiadomosci ze swiata, kursy walut czy wydarzenia sportowe.

 

 

 

Błąd w rozumowaniu. Dlaczego założyłeś, że w necie piszą tylko normalni ludzie? Poza tym ktoś może mieć takie hobby przechodzące w lekką obsesję, że wszystko im się z polityką kojarzy. 

 

Nie miałeś żadnego racjonalnego powodu, by twierdzić, że PiS wynajmuje hejterów i to od dawna. Sam to sobie wymyśliłeś. Tak właśnie rodzą się plotki...

 

 

No nie ja pierwszy ostrzegałem przed nie sprawdzonymi oskarżeniami,to był rykoszet vice-versa

 

 

A kto pierwszy OSTRZEGAŁ? Konfucjusz? :biglol:

Tentypjusz; )

 

Link poproszę.

 

A masz swoją stronę?

 

To w sumie już nie wiem,podzielasz ten pogląd z RZ.czy się wycofujesz? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wystarczy wejsc na pierwszy lepszy portal, zeby dojsc do wniosku, ze PIS zatrudnia takich hejterow juz od dawna.

Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć czytając ten wątek :facepalm:

 

To poważne oskarżenie. Masz jakieś DOWODY czy tak sobie z palca wyssałeś :question:

Jakieś parę stron temu rzuciłeś tekst że przetarg na Caracala był ustawiony, wiec zapytałem sie o dowody i cisza. Podaj dowody na ten przekręt, a potem szukaj dalszych spisków. ;)
  • Lajk 2
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakieś parę stron temu rzuciłeś tekst że przetarg na Caracala był ustawiony, wiec zapytałem sie o dowody i cisza. Podaj dowody na ten przekręt, a potem szukaj dalszych spisków.

 

Oczywiście, że mam takie dowody. Leżą u mnie w czarnej teczce w kuchni na fortepianie. Wiesz ile kasy musiałbyś zapłacić, by je zobaczyć? Odpowiadam - nie stać Cię.

 

Dam Ci jednak szansę. Ty też twierdziłeś wielokrotnie, że nie było zamachu w Katastrofie Smoleńskiej. Udowodnij to. Udowodnij, że na pokładzie rządowego Tupolewa nie było schowanych dwóch oddziałów Specnazu czy też zwerbowanych przez Putina czterech Marsjan, którzy zafałszowali działania wysokościomierza i nagrania z czarnych skrzynek. Wtedy w ramach super promocji udostępnię Ci dowody za symboliczną złotówkę  :biglol:


 

Nie miałeś żadnego racjonalnego powodu, by twierdzić, że PiS wynajmuje hejterów i to od dawna. Sam to sobie wymyśliłeś. Tak właśnie rodzą się plotki...

a jaki bylby racjonalny dowod ? anonimowa informacja ktora pozniej wydrukuje rzeczpospolita ?

nic sobie nie wymyslilem, takie wyciagnalem wnioski przegladajac fora.

 

 

Czy ty jesteś na tyle naiwny, że sądzisz, że "powołując się na anonimowe źródło" dziennikarze mogą sobie pisać co chcą, np, że Kopacz jest lesbijką? Każdy dziennikarz musi liczyć się z procesem o zniesławienie i żadanie olbrzymiego odszkodowania. Dziennikarz musi mieć jakąś podkładkę lub świadka gotowego zeznawać przed sądem. Inaczej on i gazeta wcześniej czy później pójdzie z torbami.

 

Takie wnioski wyciągnąłeś? Gratuluję "żelaznej" logiki. No to w tym przypadku nie mogę Ci pomóc. Jedyne co mogę zrobić, to przestrzec Cę przed czytaniem niektórych forów, np:

 

http://forum.zegluj.net/viewtopic.php?t=2665


 


Link poproszę.

 

Wiem, znowu się nie doczekam  :biglol:

 

to już norma :biglol:

 

 

Zgoda, ale kiedyś był normalny, więc tym bardziej boli taka dziwna metamorfoza. Może dziś "nadużył"? Zapomniał, że pić trzeba umić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakieś parę stron temu rzuciłeś tekst że przetarg na Caracala był ustawiony, wiec zapytałem sie o dowody i cisza. Podaj dowody na ten przekręt, a potem szukaj dalszych spisków.

Oczywiście, że mam takie dowody. Leżą u mnie w czarnej teczce w kuchni na fortepianie. Wiesz ile kasy musiałbyś zapłacić, by je zobaczyć? Odpowiadam - nie stać Cię.

 

Dam Ci jednak szansę. Ty też twierdziłeś wielokrotnie, że nie było zamachu w Katastrofie Smoleńskiej. Udowodnij to. Udowodnij, że na pokładzie rządowego Tupolewa nie było schowanych dwóch oddziałów Specnazu czy też zwerbowanych przez Putina czterech Marsjan, którzy zafałszowali działania wysokościomierza i nagrania z czarnych skrzynek. Wtedy w ramach super promocji udostępnię Ci dowody za symboliczną złotówkę :biglol:

 

Nie miałeś żadnego racjonalnego powodu, by twierdzić, że PiS wynajmuje hejterów i to od dawna. Sam to sobie wymyśliłeś. Tak właśnie rodzą się plotki...

a jaki bylby racjonalny dowod ? anonimowa informacja ktora pozniej wydrukuje rzeczpospolita ?

nic sobie nie wymyslilem, takie wyciagnalem wnioski przegladajac fora.

Czy ty jesteś na tyle naiwny, że sądzisz, że "powołując się na anonimowe źródło" dziennikarze mogą sobie pisać co chcą, np, że Kopacz jest lesbijką? Każdy dziennikarz musi liczyć się z procesem o zniesławienie i żadanie olbrzymiego odszkodowania. Dziennikarz musi mieć jakąś podkładkę lub świadka gotowego zeznawać przed sądem. Inaczej on i gazeta wcześniej czy później pójdzie z torbami.

 

Takie wnioski wyciągnąłeś? Gratuluję "żelaznej" logiki. No to w tym przypadku nie mogę Ci pomóc. Jedyne co mogę zrobić, to przestrzec Cę przed czytaniem niektórych forów, np:

 

http://forum.zegluj.net/viewtopic.php?t=2665

Tia a Kopernik była kobietą. To udowodnij ze Kaczynski nie był dowódca tego samobójczego oddziału Specnazu. ;) Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oczywiście, że miałem na myśli Peło. Nie ja jednak oskarżyłem ich o opłacanie hejterów, jak SUGERUJESZ I MNIE O TO BEZPODSTAWNIE OSKARŻASZ. 

 

To wszystko spisek przeciwko TTTM. Podobnie jak to http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/81052-1-punktów-ostrzeżeń/#entry2268361

 

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tia a Kopernik była kobietą. To udowodnij ze Kaczynski nie był dowódca tego samobójczego oddziału Specnazu.

 

To teraz ma być licytacja kto komu ma co udowodnić? Nuuuuda. Mogę co najwyżej udowodnić, że JA nie jestem kobietą :biglol:  :biglol:  :biglol:  

 

 

 

To wszystko spisek przeciwko TTTM. Podobnie jak to http://www.forum.sub...ń/#entry2268361  

 

A to na JAKI temat? Dno i wodorosty, niestety...

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jakieś parę stron temu rzuciłeś tekst że przetarg na Caracala był ustawiony, wiec zapytałem sie o dowody i cisza. Podaj dowody na ten przekręt, a potem szukaj dalszych spisków.

 

 Ty też twierdziłeś wielokrotnie, że nie było zamachu w Katastrofie Smoleńskiej. Udowodnij to. 

 

 

Pytanie z serii "udowodnij ,że nie jesteś wielbłądem" ;)

A od kiedy to udowadnia się niewinność?

Czy każda niedorzeczność godna jest odniesienia?

 

Odp.brzmi NIE ;)

 

 

 

Zgoda, ale kiedyś był normalny, więc tym bardziej boli taka dziwna metamorfoza. Może dziś "nadużył"? Zapomniał, że pić trzeba umić?

 

 

Bez wycieczek osobistych proszę ;)

Gdybyś miał ochotę pouczyć mnie jak się pije to zapraszam do siebie :)

Chyba,że wolisz neutralny grunt  ;)

 

TTyp,cała sprawa rozbiła sie o to ,że to Ty sam poparłeś nie sprawdzoną aluzję z Rzeczpospolitej a ostrzegłeś(groziłeś :o  ;) ),że nie poparte oskarżenia PISu o "hejting" to poważne pomówienia.Więc każdy ma swoje przemyślenia,Ty ,redakrorzy Rzeczpospolitej a także my,ludzie myślący racjonalnie ;)

 

PS.bardzo mi miło,że choć przez chwilę wydawało Ci się,że jestem normalny :yahoo:

 

Jakieś parę stron temu rzuciłeś tekst że przetarg na Caracala był ustawiony, wiec zapytałem sie o dowody i cisza. Podaj dowody na ten przekręt, a potem szukaj dalszych spisków.  ;)

 

 

,bo to nie były oszczerstwa tylko wątpliwości ;)

 

 

 

 

 

Link poproszę.
 
Wiem, znowu się nie doczekam   :biglol:

to już norma  :biglol:

...że się sam śmiejesz z własnych dowcipów?  ;)

 

miałeś nie czytać

 

 

Miałem olewać,nie zawsze się uda ;)

 

Tia a Kopernik była kobietą. To udowodnij ze Kaczynski nie był dowódca tego samobójczego oddziału Specnazu.

 

To teraz ma być licytacja kto komu ma co udowodnić? Nuuuuda.

 

Bo udowodnienie tych tez jest równie celowe i mądre jak udowadnianie,że nie było zamachu.

 

 

 

Tia a Kopernik była kobietą. To udowodnij ze Kaczynski nie był dowódca tego samobójczego oddziału Specnazu.

 Mogę co najwyżej udowodnić, że JA nie jestem kobietą :biglol:  :biglol:  :biglol:  

 

 

:needpics2as1fs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...