Skocz do zawartości

Lakierowanie


whitepoint

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę o zrobieniu w całości lakieru na moim aucie. Niby nie jest źle ale jednak tych rys mini wgniotek i różnych dupereli jest naprawdęsporo na nim. Robienie pojedynczych elementów chyba się nie uda.

 

Czy ktoś może polecić jakiś zakład lakierniczy z którego korzystał i ma pewność co do jego jakości?

Ile w przybliżeniu może kosztować lakierowanie całego auta?

 

Sorry zapomniałem dodać, że interesuje mnie w-wa i ewentualnie okolice typu 50km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakierowanie na "poziomie" to koszt około 500 zł od elementu.. Z tym że też nie ma reguły i wybrał bym tylko sprawdzoną lakiernie bo widziałem już malowane elementy za 400 i wyglądało to tragicznie..zacieki, śmieci czy rysy pod "bazą" i kiepsko dobrany odcień. Czasami zaoszczędzenie kliku zł. na elemencie nie wychodzi najlepiej, auto wygląda jak malowane w stodole :unsure: . Lakierowanie w Aso to koszt z tego co pamiętam ok 800 zł..

Edytowane przez blade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wybrałbym się do studia auto detailingu (przynajmniej na wycenę-to nic nie kosztuje). Robią korektę, wyciągają wgniotki, a lakier nadal oryginalny. Koszt na pewno niższy niż lakierowanie. Chyba że masz dużo bardzo głębokich rys

Edytowane przez rickson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...