Skocz do zawartości

plastik do reflektora xenon


mlody460

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/subaru-legacy-outback-07-spryskiwacz-lewy-kompl-i3640152615.html Nie reklamując jakby był to lewy to proponuję taki zestaw. Znając życie straciłeś również mocowanie zaślepki, która nie występuje osobno, tylko z całą dyszą. Ja kupiłem samą zaślepkę i teraz próbuję coś rzeźbić, bo w sumie 500 PLN za jakąś zaślepkę (zaślepka+dysza) to jakaś paranoja. Zwłaszcza, że skoro już raz odpadło to zapewne znowu kiedyś odleci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99,9% odpadła wraz z mocowaniem. Mocowanie odchodzi od reszty dyszy o wiele łatwiej niż zaślepka od mocowania. Uważam, że jest to ewidentna wada konstrukcyjna, dodatkowo FHI nie sprzedaje osobno tego mocowania i klient czuje się ..... niekomfortowo w okolicach dolnej części pleców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy wyjścia.

- Olać, zakleić dziurkę (bo normalnie strzela płynem do przodu) i pogodzić się z ubytkiem wizualnym samochodu - kiepska sprawa.

- Zakup całej dyszy i użycie tylko tego jednego g.... a reszta na pamiątkę (ok 300 PLN)

- Próbować rzeźbić. Ja dałem znajomej złotej rączce mocowanie z drugiej strony, żeby coś wykombinował i dodatkowo wymyślił jakiś patent, żeby to badziewie w przyszłości nie odpadało.

 

Jak ktoś wytoczy taki kawałeczek plastiku to może wśród właścicieli Legacy opylać go i będzie miał stado klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(0709-) który na grafice jest częścią składową elementu, którego symbol zaznaczyłeś kółkiem. Mały PW się robi, ale przynajmniej zostanie dla kolejnych pokoleń.

Edytowane przez przymar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz łącznika jest jeszcze taka blaszka - 86644G. Bez tego zaślepka może się nie cofać równo.

Ja mam fabrycznie bez blaszki (sprawdzałem jak to wygląda z drugiej strony). Widać wprowadzili to później, ale byłem ciekawy praktycznego zastosowania tej blaszki. Pewnie trochę stabilizuje cały układ. Jak by nie było tej blaszki też nie można kupić osobno. Edytowane przez przymar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...