Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

O co mi chodzi z Lewym? O nic- najlepszy kopacz na świecie wg. Stacha i reszty ekspertów, więc gdzie mi tam go oceniać?

Poważnie pytam o co Ci chodzi, ciekawy jestem.

Wczoraj też został wybrany najlepszym graczem Bayernu, ale u Ciebie nie zasłużył :)

 

Koleś jest kompletnym wybrykiem natury jeśli chodzi o Polskę, dostał po łbie za młodu (niestety od Legii :( ) i jakby nie miał charakteru, to sprzedawałby dziś ziemniaki (sorry, pyry ;) ). Do wszystkiego doszedł sam, mimo kompletnie leżącego szkolenia, gdzie by nie grał, to był królem strzelców ligi, mistrzostwa Niemiec, finały Ligi Mistrzów itd, a dalej dla Ciebie leszcz :) Nie kumam, serio.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wczoraj też został wybrany najlepszym graczem Bayernu, ale u Ciebie nie zasłużył

 

A wg. Ciebie ktokolwiek z Bauernu na cokolwiek zasłużył wczoraj? :rolleyes: 

 

 

 

Koleś jest kompletnym wybrykiem natury jeśli chodzi o Polskę, dostał po łbie za młodu (niestety od Legii ) i jakby nie miał charakteru, to sprzedawałby dziś ziemniaki (sorry, pyry ). Do wszystkiego doszedł sam, mimo kompletnie leżącego szkolenia, gdzie by nie grał, to był królem strzelców ligi, mistrzostwa Niemiec, finały Ligi Mistrzów itd, a dalej dla Ciebie leszcz Nie kumam, serio.

 

Wszystko prawda. Jednak Bundesliga, to nie jest szczyt piłkarstwa i tam faktycznie dobrze mu idzie.

Dlatego chciałbym go widzieć w Anglii, czy Hiszpanii jeśli tam szło by mu tak dobrze jak teraz, to wtedy zmienię zdanie.

Jak myślisz- nadaje się do Premier League?

 

 

Chyba będzie ciężko z Juve...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Bundesliga, to nie jest szczyt piłkarstwa

 

W zasadzie same leszcze. Szczególnie pokazuje to niedawny finał Ligi Mistrzów: Bayern Monachium - Borussia Dortmund :D

 

Czy by się nadał do Anglii to wróżenie z fusów. Moim zdaniem tak, bo gość jest meeega szybki, jeszcze silniejszy, do tego ma technikę, jest walczakiem, biega cały mecz. Mógłby się tam nie przebić, a równie dobrze mógłby zostać legendą, gdyby miał dobrych gości dookoła i taktykę podpasowaną bardziej pod niego, niż to jest w Bayernie. 

 

 

A wg. Ciebie ktokolwiek z Bauernu na cokolwiek zasłużył wczoraj?  

 

Tak, wygrali mecz i strzelili 3 gole Barcelonie.

Dodam, że jestem za Barceloną, a Bayern średnio lubię, teraz bardziej, ale tylko ze względu na kibicowanie Robertowi.

Edytowane przez Amstaff23
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W zasadzie same leszcze.

 

Dokładnie.

 

 

 

Szczególnie pokazuje to niedawny finał Ligi Mistrzów: Bayern Monachium - Borussia Dortmund

 

No i? Może znowu za 100 lat się powtórzy. 

 

 

 

Moim zdaniem tak, bo gość jest meeega szybki, jeszcze silniejszy, do tego ma technikę, jest walczakiem, biega cały mecz. Mógłby się tam nie przebić, a równie dobrze mógłby zostać legendą, gdyby miał dobrych gości dookoła i taktykę podpasowaną bardziej pod niego, niż to jest w Bayernie. 

 

 

Moim zdaniem zagrał by 3 mecze i albo by go połamali, albo wylądowałby na ławie.

 

 

 

 

Tak, wygrali mecz i strzelili 3 gole Barcelonie.

 

Napisz mi jeszcze, że kontrolowali ten mecz... :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i? Może znowu za 100 lat się powtórzy. 

 

Przypomnę, że wczoraj niemiecka drużyna grała o finał. Która angielska jest w półfinałach, przypomnij mi? :) 

 

 

 

Moim zdaniem zagrał by 3 mecze i albo by go połamali, albo wylądowałby na ławie.

 

I pewnie dlatego ManU chce go kupić, tam też sami amatorzy. I o co Ci chodzi z tym połamaniem? Koleś jest mega twardy, nie leży i nie symuluje i nie płacze jak 3/4 gwiazdeczek. Praktycznie w ogóle nie ma kontuzji, gra nawet z "połamaną twarzą". Wymyśliłeś sobie teorię i się jej trzymasz :)

 

 

 

Napisz mi jeszcze, że kontrolowali ten mecz...   

 

W drugiej połowie zdecydowanie. Wiadomo, że było po ptakach. Ale jeśli już chcesz porównywać, to jak tam ostatnio Twojemu City poszło z Barcą? ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przypomnę, że wczoraj niemiecka drużyna grała o finał. Która angielska jest w półfinałach, przypomnij mi?  

 

 

Popatrz w ostatnich 10 latach ile razy ekipy z Anglii grały w finale, a ile niemieckie.

 

 

 

I pewnie dlatego ManU chce go kupić, tam też sami amatorzy. I o co Ci chodzi z tym połamaniem? Koleś jest mega twardy, nie leży i nie symuluje i nie płacze jak 3/4 gwiazdeczek. Praktycznie w ogóle nie ma kontuzji, gra nawet z "połamaną twarzą". Wymyśliłeś sobie teorię i się jej trzymasz

 

No jak kupi to pogadamy, ok?

 

 

 

 

W drugiej połowie zdecydowanie. Wiadomo, że było po ptakach. Ale jeśli już chcesz porównywać, to jak tam ostatnio Twojemu City poszło z Barcą?

 

 

Tak twierdzisz, że Barca dałaby im na kontakt dojść? Dobry jesteś.

City? Drużyna do remontu i akurat na jesień wiedziałem, że nie będzie ani mistrzostw Anglii, ani tym bardziej LM. Tak, tak- też moja teoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Popatrz w ostatnich 10 latach ile razy ekipy z Anglii grały w finale, a ile niemieckie.

 

Pomyliłeś jedną rzecz :) My nie rozmawiamy o tym, ile razy grały niemieckie drużyny w finale przez 10 ostatnich lat i która liga jest silniejsza w historii, tylko rozmawiamy o Robercie, o którym napisałeś, że gra w słabej lidze. Więc rozmawiamy o ostatnich 3-4 sezonach. Zobacz zatem gdzie jest niemiecka piłka ogólnie przez te ostatnie lata.

 

 

 

Tak twierdzisz, że Barca dałaby im na kontakt dojść? Dobry jesteś. City? Drużyna do remontu i akurat na jesień wiedziałem, że nie będzie ani mistrzostw Anglii, ani tym bardziej LM. Tak, tak- też moja teoria.
 

 

Gdzie ja tak napisałem? Nie wymyślaj czegoś, czego ja nie powiedziałem.

Barca odpuściła, bo było pozamiatane, ale jakoś nie pamiętam, aby City zmusiło Barcę do obrony, jak wczoraj Bayern. Wręcz mogło dostać 6-7 goli.

Ogólnie nie chce mi się ich bronić, bo jak pisałem, to nie jest moja drużyna (Bayern), a jestem mocno za Barcą. Ale nie umniejszaj klasy Lewego, bo to piłkarz klasy światowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś jedną rzecz My nie rozmawiamy o tym, ile razy grały niemieckie drużyny w finale przez 10 ostatnich lat i która liga jest silniejsza w historii, tylko rozmawiamy o Robercie, o którym napisałeś, że gra w słabej lidze. Więc rozmawiamy o ostatnich 3-4 sezonach. Zobacz zatem gdzie jest niemiecka piłka ogólnie przez te ostatnie lata.

 

No tak jak opierasz swoją wiedzę o Bundeslidze biorąc tylko jeden sezon pod uwagę, to faktycznie nie ma o czym dyskutować.

P.S. Aktualnie masz tam tylko 1 klub, który jest coś w stanie ugrać w LM.

 

 

 

Gdzie ja tak napisałem? Nie wymyślaj czegoś, czego ja nie powiedziałem. Barca odpuściła, bo było pozamiatane, ale jakoś nie pamiętam, aby City zmusiło Barcę do obrony, jak wczoraj Bayern. Wręcz mogło dostać 6-7 goli.

 

A co ma CITY do tego?

 

 

JUVE!!! 

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pomyliłeś jedną rzecz My nie rozmawiamy o tym, ile razy grały niemieckie drużyny w finale przez 10 ostatnich lat i która liga jest silniejsza w historii, tylko rozmawiamy o Robercie, o którym napisałeś, że gra w słabej lidze. Więc rozmawiamy o ostatnich 3-4 sezonach. Zobacz zatem gdzie jest niemiecka piłka ogólnie przez te ostatnie lata.

 

No tak jak opierasz swoją wiedzę o Bundeslidze biorąc tylko jeden sezon pod uwagę, to faktycznie nie ma o czym dyskutować.

 

 

 

A jaki był finał LM 2 lata temu?Nie pamiętasz?

Bayern 3 razy w ostatnich 5 latach w finale LM .też nie pamiętasz?

Wybiórcza pamięć.

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobra, już mi się nie chce

 

Dobrze, że dałeś sobie powiedzieć.

 

 

 

 

Coś mi pachnie dogrywką.

 

Jak mądrze zamurują, a z tego słyną, to nie będzie żadnej dogrywki. Raczej stawiam, że im Juve coś pod koniec z kontry walnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jaki był finał LM 2 lata temu?Nie pamiętasz?

 

Pamiętam.

 

 

 

Bayern 3 razy w ostatnich 5 latach w finale LM .też nie pamiętasz?

 

Pamiętam.

 

 

I wcześniej w 2001 roku też pamiętam.

 

 

Chcesz coś jeszcze wiedzieć? :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jaki był finał LM 2 lata temu?Nie pamiętasz?

 

Pamiętam.

 

 

 

Bayern 3 razy w ostatnich 5 latach w finale LM .też nie pamiętasz?

 

Pamiętam.

 

 

I wcześniej w 2001 roku też pamiętam.

 

 

Chcesz coś jeszcze wiedzieć? :)  

 

 

 

Kiedy będzie koniec Świata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...