Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Martwi mnie goleń Lewego.Brutalne wejście na czerwo.Szukała zawalił.Dobra połowa Grosika.Mam nadzieję,że coś dla nas wpadnie,bo było paręsymptomów fajnej akcji.

Przydałby się chyba Mila,to inteligentny zawodnik.Połowę spotkania powinien kondycyjnie wytrzymać.

Sędzia jakby nie po naszej stronie.

Będzie ciężka walka ,bo to równorzędne drużyny.

Brakuje mi żeby Robert pociągną grę,ale może to wynik tego faulu.

 

Kciuki za drugą połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest :)

 

Mila co za akcja w środku boiska!!!!!!

Brawa dla chłopaków za drugą połowę!

 

Mila zrobił różnicę,brawo!A nie mówiłem :dance:

WRESZCIE NA BOISKU WIDZĘ DRUŻYNĘ!!!!!!

Lewy,kapitalna akcja z prawej strony,świetny strzał i niestety równie dobra obrona.

 

Szkoda tylu szans z drugiej połowy.

 

Sędzia niestety nie sprostał zadaniu,powinno być czerwo :czerwona: za faul na Lewym w pierwszej połowie i spotkanie wyglądałoby zupełnie inaczej.

 

Jest się z czego cieszyć,jest drużyna,jest walka,jest koncepcja,jest środek obrony,jest fajnie grający Grosik,jest Piszczek-choć dziś słabszy ciut mecz,...jest nieżle,a przede wszystkim nie można się za chłopaków wstydzić!

 

Wierzę,że jak wróci Kuba będzie jeszcze lepiej,byle tylko nie siał fermentu w drużynie....

 

Ciężką mamy grupę,może jednak z kontry będzie lepiej grać nam na wyjazdach.

 

Brawo za dzisiejszą drugą połowę.

Brawo dla Mili i dla strzelców bramek,w sumie browo dla wszystkich,choć błąd Szukały............ehhhhhh....i gdyby dobitka Mili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mecz ma dwie połówki i szczęście, że udało się pod koniec wbić. Przez większość spotkania dominacja Szkotów zwłaszcza środek i można powiedzieć- wynik lepszy niż gra.

 

Co do pierwszej połowy to mogę się zgodzić po części,ale w ostatnich 30 minutach zdominowaliśmy ich totalnie!Wszystko zaczęło się od wejścia Mili,moim zdaniem dla Polskiej reprezentacji on jest bezcenny.To jedyny piłkarz który kreuje grę!Trzeba cholera dać mu osobistego dietetyka i o niego dbać,bo jak na razie nie widzę dla niego następcy na to miejsce.Chyba,że tego Serba z Legii naturalizujemy,bo sporo się o tym mówiło.Ale póki co to jedyny piłkarz z koncepcją gry i rozegrania piłki.Kiedyś miałem nadzieję,że Wolski będzie kimś takim,ale widząc go na żywo w meczu z Realem straciłem nadzieję..

 

Moim zdaniem wreszcie mamy drużynę.

 

I rzeczywiście,znowu dobre spotkanie Glika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno.

 

Chciałem przypomnieć,że Szkoci to nie byle kto,ostatnio 2 razy wygrali z Chorwatami,a i Niemcy ledwie z nimi wygrali.

 

Niemcy remisują dostając bramę w 94 minucie :biglol:

 

 

No póki co to dopiero początek i dwa mecze u siebie. Tak naprawdę wyjazdy pokażą czy to jest napewno to. Dobry początek, ale droga daleka jeszcze i nie ma co w hurra optymizm popadać. 

 

Daj się pocieszyć ;)

Jak dla mnie nie hurra optymizm,ale światełko w tunelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przypomnieć,że Szkoci to nie byle kto,

 

No to akurat nie może dziwić, jak tam wszyscy w PL napierdzielają.

 

 

 

Niemcy remisują dostając bramę w 94 minucie

 

No. Jogi wnet kleksa zrobi, bo właśnie włączył się red alert dla nich.

 

 

 

 

Jak dla mnie nie hurra optymizm,ale światełko w tunelu

 

To raczej nadjeżdżający pociąg. Czas pokaże, czy to skład z węglem i papą, czy wypasione TGV, które nie ma konkurencji. 

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałem przypomnieć,że Szkoci to nie byle kto,

 

No to akurat nie może dziwić, jak tam wszyscy w PL napierdzielają.

 

 

 

 

Kapitan chyba z Celticu ;)

 

 

Niemcy mają w sumie nową drużynę,to wymaga czasu,żeby się poukładać.Ale myślę,że się jeszcze poukładają,wróci Ozil,Reus i kto tam jeszcze....,bo inaczej będzie wstyd jak MŚ się nie zakwalifikują tylko Polska i Irlandia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wyjazdy pokażą czy to jest napewno to.

Dobrze ze w Szkocji i Irlandii sa Nasi.  :yahoo:  

Niestety z obrona dalej jest slabo a Szkoci w przeciwienstwie do Niemcow strzelili bramki. Problemem dzis nie byl sam Szukala bo Piszczek tez slabo zagral. Natomiast roznica miedzy nimi jest w ataku i tutaj bez Piszczka nie wyobrazam sobie prawej strony. Tez prawda, ze troche karkolomne porownanie bo jeden jest stoperem a drugim bocznym wiec maja rozbiezne zadania. 

Wynik moim zdaniem jest sprawiedliwy jezeli wezmiemy pod uwage ilosc podbramkowych sytuacji. Szkoci mogli wygrac tak samo jak i my.

Naszym narodowym sportem jest gdybanie wiec pozwole sobie. Twierdze podobnie jak Stach, ze szkot powinen wyleciec z boiska za ten faul. 

 

Przed reprezentacja bardzo trudne spotkanie z Gruzja na wyjezdzie. Przy takiej grze jestem spokojny o wynik. Co bedzie w marcu to zupelnie inna sprawa wiec pozyjemy zobaczymy. 

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Robert trochę sfrustrowany ,że nic nie ustrzelił,ale jego obecność na boisku i tak jest bezcenna.
Był blisko, bardzo ładną sytuacje sobie wypracował. Jego obecność to absolutny mus, absorbuje czasem czterech obroncow druzyny przeciwnej.  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Robert trochę sfrustrowany ,że nic nie ustrzelił,ale jego obecność na boisku i tak jest bezcenna.
Był blisko, bardzo ładną sytuacje sobie wypracował. Jego obecność to absolutny mus, absorbuje czasem czterech obroncow druzyny przeciwnej.  

 

Dokładnie tak jest.

Liczę na szczęśliwy powrót Kuby do składu,bo to klasa światowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...