Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

2:0 albo 2:1 dla nas, jak optymizm to optymizm :P:biglol:

 

Boenisha mi nie szkoda, Staszku, czy Ty widziałeś jak on gra?! W Bayerze chyba tylko z braku alternatywy i często był najgorszym graczem na boisku w tym sezonie :/

 

Lewy zagrał dobry mecz, 2 gole, ale i kilka niewykorzystanych okazji i kilka akcji, fajnych podań, widać zgrywa się z drużyną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Bayerze chyba tylko z braku alternatywy

 

Dobre! :yahoo: 

 

 

 

 

często był najgorszym graczem na boisku w tym sezonie :/

 

Podstawowy , bardzo dobry obrońca, który na 12 meczów, 9 rozegrał w pełnym czasie. W Tym 2 w LE.

Raptem 7 kolejka minęła w Bundeslidze, a Ty coś o sezonie piszesz... :facepalm:

 

Że tak zapytam, skąd takie dobre info czerpiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janowicz wygrał I rundę w Szanghaju i teraz pewnie znów Murray ;)

Ale łatwo nie przyszło, z kolei Murray pewnie się bardziej postara niż poprzednio :unsure:

O, właśnie już to Murray zapowiada. Spina się chłopak na Janowicza :)

 

http://eurosport.onet.pl/tenis/andy-murray-ostrzega-jerzego-janowicza/27bnc

Nie mam relacji na wizji, ale z netu widzę, że Jerzyk pierwszego przegrał 5-7. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podstawowy , bardzo dobry obrońca, który na 12 meczów, 9 rozegrał w pełnym czasie. W Tym 2 w LE. Raptem 7 kolejka minęła w Bundeslidze, a Ty coś o sezonie piszesz... :facepalm: Że tak zapytam, skąd takie dobre info czerpiesz?

Pierwsze primo, czytaj ze zrozumieniem, pisząc "w tym sezonie" w żadnym momencie nie sugeruję, że sezon jest skończony ;) Może powinienem napisać jaśniej - od początku tego sezonu po dziś dzień :) 

 

a skąd wiem, że słabo gra...no np. z not Kickera: http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/spieltag/1-bundesliga/2014-15/bayer-leverkusen-9/topspieler-saison-verein.html

4,2 gdzie 1 to najlepiej 5 najgorzej - najgorszy w drużynie. Poza tym 2 mecze Bayernu udało mi się obejrzeć i  Sebastian nie zaimponował mi grą.

 

Podsumowując dalej twierdzę, że słaby jest jak na Bundesligę a szczególnie Bayer w tym momencie, ale niech gra, niech się rozwija, forma przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a skąd wiem, że słabo gra...no np. z not Kickera: http://www.kicker.de...son-verein.html 4,2 gdzie 1 to najlepiej 5 najgorzej - najgorszy w drużynie.

 

No to prześledź wszystkie kolejki LEV raz jeszcze.

 

 

 

 

Poza tym 2 mecze Bayernu udało mi się obejrzeć i  Sebastian nie zaimponował mi grą.

 

Sebastian nie gra w Bayernie.

 

 

 

 

Podsumowując dalej twierdzę, że słaby jest jak na Bundesligę

 

Prześledź na podstawie kickera wszystkich Abwehr i wtedy Ci wyjdzie, czy jest słaby.

Z dotychczas oglądanych meczów Bayeru nie zauważyłem, żeby był słaby,przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Boenisch na Euro akurat podobał,odnoszę wrażenie,że potrafi pociągnąć grę,ma taki naturalny "cug" i dobry strzał,może się mylę.Jak dla mnie szkoda ,że nie zagra,ale nie ma co gdybać.

 

U Niemców niezły "pomór" oby dało się to wykorzystać.Środkową obronę mamy jakoś tam ustabilizowaną od paru spotkań,Piszczek już w formie,Krychowiak zbiera świetne noty z Sewilli,Lewy wiadomo....może jakoś będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Markus, uparcie starasz się mnie przekonać, że nie jest aktualnie słaby, ale oceny go naprawdę pogrążają, wg. not Kickera jest 5 od końca obrońcą w całej lidze w tym sezonie(do tej pory). Tak jak już mówiłem, wierzę, że to jego słabszy okres i dojdzie do formy, ale w pierwszych kolejkach gra poniżej oczekiwań.

 

a, że to nie Bayern to wim ;) Za szybko żem pisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę raz jeszcze dobry zawodnik. A że Leverkusen ma obronę jaką ma, to już inna sprawa. Sam nie zatrzyma napadziorów.

 

 

 

Też wolę go od Wawrzyniaka, ale to, że Wawrzyniak

To jest Warzywniak, a nie.  :D

 

 

 

U Niemców niezły "pomór" oby dało się to wykorzystać.Środkową obronę mamy jakoś tam ustabilizowaną od paru spotkań,Piszczek już w formie,Krychowiak zbiera świetne noty z Sewilli,Lewy wiadomo....może jakoś będzie

 

Nic tylko bukmachera odwiedzić i puscić go z torbami. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

U Niemców niezły "pomór" oby dało się to wykorzystać.Środkową obronę mamy jakoś tam ustabilizowaną od paru spotkań,Piszczek już w formie,Krychowiak zbiera świetne noty z Sewilli,Lewy wiadomo....może jakoś będzie

 

Nic tylko bukmachera odwiedzić i puscić go z torbami. :P

 

Na szczęście u mnie chwilowy brak wolnych środków :biglol:

 

Ale przyznasz,że ubytki mają dość duże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład Polski wg. Kołtonia-Jeśli chodzi o reprezentację Polski, dziennikarz Polsatu Sport przewiduje następujące ustawienie: w bramce Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn), w środku obrony Łukasz Szukała (Steaua Bukareszt) i Kamil Glik (AC Torino), na prawej stronie defensywy Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), a na lewej Artur Jędrzejczyk (Kubań Krasnodar).

Lewy z Milikiem z przodu.

 

 

 

I Niemcy-Zdaniem Kołtonia w sobotę selekcjoner Niemców postawi na następujących zawodników: w bramce pewne miejsce ma oczywiście Manuel Neuer (Bayern Monachium), a na środku obrony mocnymi punktami zespołu będą Mats Hummels (Borussia Dortmund) i Jerome Boateng (Bayern). Gorzej wygląda sytuacja na bokach defensywy. Na prawej stronie powinien zagrać Sebastian Rudy z Hoffenheim, na lewej Erik Durm z BVB. Obaj są niedoświadczonymi graczami, do tej pory rozegrali w drużynie narodowej zaledwie po trzy mecze.

 

Środek pomocy bedzie królestwem gwiazdora Realu Madryt Toniego Kroosa, którego wspierać ma zorientowany bardziej defensywnie Christoph Kramer (Borussia Moenchengladbach). Na lewym skrzydle według Kołtonia Loew zdecyduje się na Lukasa Podolskiego (Arsenal Londyn), na prawym ma zagrać nominalny lewoskrzydłowy Andre Schuerrle z Chelsea Londyn, najlepszy rezerwowy mundialu w Brazylii.

 

Król strzelców ostatnich mistrzostw świata Thomas Mueller powinien wystąpić w roli ofensywnego pomocnika, operującego za plecami najbardziej wysuniętego Mario Goetze, strzelca jedynego gola w finale brazylijskiego turnieju. Obaj gracze Bayernu Monachium będą stanowić ogromne zagrożenie dla polskiej bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skład Polski wg. Kołtonia-Jeśli chodzi o reprezentację Polski, dziennikarz Polsatu Sport przewiduje następujące ustawienie: w bramce Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn), w środku obrony Łukasz Szukała (Steaua Bukareszt) i Kamil Glik (AC Torino), na prawej stronie defensywy Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), a na lewej Artur Jędrzejczyk (Kubań Krasnodar). Lewy z Milikiem z przodu.

 

Stachu, taki Nawałka pewny swego, że tylko siedmiu wystawiamy przeciwko jedenastce? :D   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skład Polski wg. Kołtonia-Jeśli chodzi o reprezentację Polski, dziennikarz Polsatu Sport przewiduje następujące ustawienie: w bramce Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn), w środku obrony Łukasz Szukała (Steaua Bukareszt) i Kamil Glik (AC Torino), na prawej stronie defensywy Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), a na lewej Artur Jędrzejczyk (Kubań Krasnodar). Lewy z Milikiem z przodu.

 

 

Stachu, taki Nawałka pewny swego, że tylko siedmiu wystawiamy przeciwko jedenastce? :D

Zdaje się ,że ciut za mało skopiowalem,to wszystko przez HTC :D

 

W składzie jeszcze Krychowiak,Grosicki,Jodlowiec,Rybus jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...