Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co mówił Kucharski o przyszłości "Lewego"? - W jakim klubie widzę Roberta za dwa lata? Jeśli coś teraz powiem, to zaraz pójdzie w świat i skomplikuje to życie Roberta. Czy jest opcja Manchesteru? Tam pada deszcz. Dużo ładniej jest w Barcelonie czy Madrycie. Oba te miejsca są piękne - zakończył tajemniczo 43-latek.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Liczę na błysk jego talentu,chociaż hejternia internetowa nie zostawia na nim i Wawrzyniaku suchej nitki
 

Co do Wawrzyniaka, to mam obawy, ale też przez te kilkadziesiąt minut w piątek zagrał całkiem dobrze. Mam wrażenie, że Nawałka ma w sobie to coś, co ma Tarantino - u niego każdy aktor osiąga swoje wyżyny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Liczę na błysk jego talentu,chociaż hejternia internetowa nie zostawia na nim i Wawrzyniaku suchej nitki
 

Co do Wawrzyniaka, to mam obawy, ale też przez te kilkadziesiąt minut w piątek zagrał całkiem dobrze. Mam wrażenie, że Nawałka ma w sobie to coś, co ma Tarantino - u niego każdy aktor osiąga swoje wyżyny ;)

 

 

No tak.A poza tym wydaje mi się,że co by nie było to chłopakom należy się teraz medialny spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz Fabiański - Jakub Wawrzyniak, Kamil Glik, Michał Pazdan, Łukasz Piszczek - Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty - Paweł Olkowski, Kamil Grosicki, Krzysztof Mączyński - Robert Lewandowski.

 

No ciekawie i mam nadzieje, że Linetty pokaże ten swój talent o którym tak głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety gra jednym napastnikiem może źle wypaść bo defensywa Irlandii będzie się skupiać aby Lewego wyłączyć z gry. Oby Grosicki dzisiaj się obudził to może on w razie czego pociągnie tą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawac linka do meczu online :D


Kuba wejdzie z pewnością,tylko nie wiadomo w której połowie,stawiam ,że w drugiej.Jak będzie nóż na gardle wejdzie Sobiech.

 

Dlaczego ja się tak denerwuję :facepalm: 09icon_crazy.gif

ja powiem tak.

jezeli gramy jednym napastnikiem, nawałka nastawia sie na obrone i remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...